ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

کمپین «هفت هزار هفت سین»

موسسه خیریه امام علی پیش تر کمپینی با عنوان «پل آرزو» با هدف برآوردن آرزو های کودکان محروم به راه انداخته بود. حال با فرارسیدن عید نوروز در ادامه همین راه، کمپین «هفت هزار هفت سین» راه اندازی کرده است. 


موسسه خیریه امام علی (ع) به عنوان سازمانی مردم نهاد با اخذ مجوز فعالیت ملی از وزارت کشور به ثبت رسیده و از سال 1373 شروع به کار نموده است.
توان افزایی مناطق کم برخوردار (طرح تاک) حول چهار محور فرهنگ سازی، اشتغال ، سلامت و مسکن به علاوه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و اعضای تحت حمایت آنان از جمله مهمترین اهداف کاری این موسسه می باشد.


کمپین«پل آرزو» راهی است برای حمایت گسترده تر از کودکان و دانش آموزان نیازمند ایرانی تا با حمایت نیکوکاران عزیز پلی برای برآورده شدن آرزوهای کودکانه فرشتگان مناطق محروم باشد. 
موسسه خیریه امام علی در نظر دارد در کمپین «هفت هزار هفت سین» سفره هفت سین خانواده های محروم را با کمک خانواده‌های ایرانی تامین کند و از نیکوکاران می خواهد کنار سفره هفت سین خود از یک خانواده محروم نیز حمایت کنند. 

 خیرین می توانند به منظور حمایت از این کمپین، کمک های خود را از طریق کارت بانک رسالت به نام موسسه خیریه امام علی(ع) (پل آرزو) (5041727010022679) ارسال نمایند و یا  کد#110*4*733* شماره گیری نمایند .

برای دریافت پوستر اختصاصی کمپین نیز  کافی است به ربات @polearezoobot مراجعه فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.