ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

مهربانه؛ پروژه محکم‌سازی خانه‌های زلزله‌زده روستایی

مهربانه بعد از موفقیت فاز 1 کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور این بار  فاز ۲ و ۳ حمایت از زلزله‌زدگان را ادغام کرده و برای ساخت و محکم‌سازی خانه‌های روستایی به کمک نیکوکاران نیازمند است.

متاسفانه زلزله شمار کثیری از هم‌وطنان‌ را در استان‌های غربی سوگوار و بی‌خانمان کرده است. بعد از همبستگی بی‌نظیر مردم و تهیه وسایل مورد نیاز و شرایط اسکان موقت ،مهربانه برآن شد فاز ۲ و ۳ حمایت از زلزله‌زدگان را ادغام کرده و برای ساخت و محکم‌سازی خانه‌های روستایی آستین‌ها را بالا بزند.

مهربانه در نظر دارد با همیاری خیرین عزیز، خانه‌های حداقل یک روستا را با سازه‌های ضدزلزله محکم‌سازی کند و دل‌های زلزله زدگان را قرص کند که دیگر زمین لرزه‌ها زندگی‌شان را نلرزاند.

 با مهر و لطف شما مهربان‌یاران عزیز، فاز اول پروژه حمایت از زلزله‌زدگان با موفقیت به سرانجام رسید و مبلغ بیش از۱۰۰ میلیون تومان تا این لحظه جمع‌آوری شد که بخشی از این مبلغ صرف تهیه کالاهای ضروری از جمله پتو، مواد غذایی و بسته‌های بهداشتی و باقی آن، در این فاز از پروژه برای محکم‌سازی خانه‌های روستایی هموطنان عزیزمان استفاده خواهد شد. 

مبلغ فاز اول: ۲۳،۳۵۰،۰۰۰ تومان

مبلغ فاز دوم: ۲۰۰ میلیون تومان

حمایت از پروژه محکم‌سازی خانه‌های زلزله‌زده روستایی

  

مهربانه پلتفرم تامین جمعی مالی با مدل اهدا برای اهداف خیریه، اجتماعی، بشر دوستانه و غیر انتفاعی است. در مقایسه با خیریه‌های سنتی، مهربانه حمایت‌های کاربران را برای پروژه‌های مشخص (با اهداف، هزینه و زمان‌بندی مشخص) جذب کرده و شفافیت کاملی در اجرای فعالیت‌هایش اعمال می‌کند

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.