ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

گزارش موفقیت کمپین اجرای «خرید کفش برای 600 خانواده در جکیگور»

کمپین نیکوکاری «خرید کفش برای 600 خانوار در جکیگور» توسط دکتر سامان نورمحمدیان راه اندازی شد. این کمپین برای اجرا به کمک خیرین و نیکوکاران نیاز داشت که خوشبختانه این مبلغ از طریق سایت فاندینو جمع آوری شد.

 

 

معرفی کمپین خرید کفش برای 600 خانوار در جکیگور توسط سایت فاندینو

 آقای سامان نورمحمدیان تحصیلات پزشکی خود را در کشور آمریکا به پایان رسانید. ایشان پس از  فراغت از تحصیل، خدمت به هموطنان محروم کشورش را، به زندگی خارج از کشور ترجیح داد. او در ایران با خانم دکتر سارا محمد قاسم ازدواج نمود. این زوج ابتدا در مناطق محروم بوشهر و در حال حاضر در میان اهالی روستای جکیگور ( توابع شهرستان سرباز ) به عنوان پزشک خانواده مشغول به طبابت می باشند. به علت فقر بالایی که در این منطقه حاکم است خانواده های زیادی برای تامین مواد غذایی با مشکل مواجه هستند. اکثر کودکان کفش ندارند و مجبورند پای برهنه برروی زمینی که گرمای خورشید، سنگ و کلوخ آن را داغ نموده است قدم بردارند که این موضوع دل هر انسانی را به درد می آورد.
او پس از مشاهده وضعیت تصمیم گرفت برای 600 خانوار که شامل افراد رده سنی 7 تا 18 سال و همچنین زنان، مردان می شود، کفش خریداری کند.

 


سرانجام کمپین خرید کفش چه شد؟

سایت فاندینو توانست با کمک خیرین عزیز مبلغ 6 میلیون تومان را جمع آوری کند . سرانجام با مبلغ حاصله 359 جفت صندل دخترانه و پسرانه (تولید ایران) برای رده سنی 7 تا 18 سال خریداری شد و بین کودکان محروم منطقه جکیگور توزیع گردید.

 

 

 گزارش تصویری از اجرای این کمپین

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.