ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

به این صحنه نور بیاورید؛ حمایت از فعالیت‌های هنری جمعیت امام علی (ع)

جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) ؛ خانه های علم و هنر ایرانی را برای کودکان و نوجوانان محروم در سراسر کشور راه‌اندازی کرده است. تمامی هزینه‌های این فعالیت‌ها از طریق خیرین و نیکوکاران  تامین می‌گردد و مربیان این رشته‌ها اعضا و متخصصین داوطلب جمعیت امام علی هستند.

در حال حاضر مبلغ 200 میلیون تومان برای هرینه فعالیت ها هنری کودکان و نوجوانان جمعیت امام علی (ع) احتیاج است

معرفی خانه علم و هنر ایرانی

خانه های علم و هنر ایرانی جمعیت امام علی در رشته های هنری تئاتر، بازیگری، موسیقی، نقاشی، عکاسی و … برای دختران و پسران در سراسر کشور فعالیت می‌کنند. دختران و پسران جمعیت امام علی تاکنون توانسته‌اند آثار و اجراهای زیبا و قابل توجهی از خود به نمایش بگذراند.

 


هدف از تاسیس خانه علم و هنر

متاسفانه کودکان و نوجوانان زیادی هستند که به رغم تمامی توانایی‌ها و استعدادهای بی‌نظیر در عرصه هنر، به جبر موقعیت جغرافیایی و اجتماعی خود، انتخابی جز خشونت، بزه و محرومیت در پیش روی خود نمی‌بینند.

فعالیت های هنری فرصتی هستند تا کودکان و نوجوانان با كسب یک هویت تازه و سازنده از طریق هنر، به نمایش توانمندی‌ها و استعدادهای خود بپردازند.

 

به این صحنه نور بیاورید؛

با حمایت از فعالیت ها هنری گامی موثر در پیشگیری از بزه کودکان و نوجوانان برداریم.

 

نیکوکاران عزیز می‌توانید در آیین طفلان مسلم (طرح آزادسازی نوجوانان محکوم به قصاص و حمایت از خانواده های بخشنده) در تامین هزینه‌های فعالیت‌های هنری کودکان و نوجوانان جمعیت امام علی سهیم باشید. تا پیش از اینکه کودکی چاقو به دست بگیرد و زندگی خود و دیگری را تباه کند، به او صحنه اجرا بدهیم. 

اطلاع از مبلغ جمع آوری شده 

لینک کمک


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.