ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

حضور ویکی نیکی در رویداد بین المللی ICT Spring؛

نمایشگاه ICT Spring Europe هر ساله در ماه می(اردیبهشت) با حضور نوآورانه ترین استارت آپ های جهانی در حال رشد برگزار می گردد. امسال نیز نمایشگاه ICT Spring 2018 در 15 و 16می (25 و 26 اردیبهشت) در کشور لوکزامبورگ برگزار گردید.

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی برخی از بزرگترین برندهای فعال دنیا در زمینه تکنولوژی، بازاریابی اینترنتی، مدیریت منابع انسانی، فناوری اطلاعات و... و همچنین مشاهده آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی و نوآوری های جهانی است.

ویکی نیکی با حضور در این نمایشگاه علاوه بر معرفی خود به عنوان یکی از نوآورانه ترین استارت آپ های ایرانی در حوزه فعالیت های نیکوکارانه و اقدامات بشردوستانه ، با اعلام برنامه ها و اهداف خود مورد توجه بسیاری از مدیران و محققان بین المللی قرار گرفت.

با توجه به اینکه هدف دیگر برگزاری نمایشگاه ICT Spring تشویق الگوبرداری و شبکه سازی کسب و کارها، مدیران خلاق، محققان و استارتاپ ها می باشد، ویکی نیکی امیدوار است با ایجاد روابط مستحکم و همکاری با سایر فعالان و علاقمندان کار در این حوزه، به عنوان استارت آپی ایرانی، در عرصه های بین المللی مطرح و موثر واقع شود.

قابل ذکر است ویکی نیکی، با حضور در نمایشگاه فین استارز 2018 که در فروردین 1397، توسط "شرکت فرابورس ایران" برگزار گردید، شرکت و در پایان به عنوان استارتاپ برتر این نمایشگاه برگزیده شد و بدین ترتیب "شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران" به عنوان جایزه، امکان حضور ویکی نیکی را در نمایشگاه بین المللی ICT Spring ، فراهم نمود.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.