ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

کارگاه طراحی و کاریکاتور با موضوع وقف

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سازمان اوقاف نیازمند بیان هنرمندانه و عالمانه اهداف خود است، گفت: باید با کمک هنر و رسانه ماموریت‌های خود را اطلاع‌رسانی کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی در حاشیه اختتامیه نخستین کمپین کشوری تولید محتوا با موضوع وقف که با میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه فارس برگزار شد، درباره اهمیت ورود هنرمندان به مسئله وقف اظهار کرد:

سازمان اوقاف نیازمند بیان هنرمندانه و عالمانه اهداف خود است که با اجرای چنین برنامه‌ هایی خود را به این اهداف نزدیک می‌کنیم و متوجه این مسئله هستیم که اگر بخواهیم درصدد جلب نظر مخاطب باشیم باید با کمک هنر و رسانه ماموریت‌ های خود را اطلاع‌ رسانی کنیم.


وی با بیان اینکه زبان هنر، رساترین زبان است، تصریح کرد: تعداد زیادی از هنرمندان با تجربه کشور در حوزه وقف وارد شده و کمک می‌کنند و همین مسئله برای ما یک موفقیت است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به حضور 75 هنرمند با تجربه در کارگاه طراحی گرافیک و کاریکاتور با موضوع وقف گفت: هنرمندانی که امروز و در این برنامه جمع شده‌اند، هنر خود را در اختیار ما قرار می‌دهند که در راستای اطلاع‌رسانی در هفته وقف و مناسبت‌ های دیگر بهره ببریم. 


حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی درباره میزان رضایتمندی از تلاش‌ های هنرمندانی که در این برنامه حضور دارند، افزود: محتوا های خوبی در اختیار هنرمندان قرارگرفته بود و آنان نیز تلاش‌ های ارزنده‌ای داشتند و نکته پراهمیت این تلاش‌ ها برای سازمان اوقاف، آشنایی هنرمندان با حوزه وقف است.


وی ضمن تقدیر از تلاش رسانه‌ ها از آنان خواست که یاری‌ رسان وقف در رسیدن به اهداف خود و فرهنگ‌ سازی آن در جامعه باشند.

گفتنی است کارگاه ملی طراحی گرافیک و کارتون با موضوع وقف با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و به میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس، از دهم تا سیزدهم آبان ماه در شیراز برگزار شد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.