حس مهر

توضیحات مختصر
حس مهر یک پلتفرم آنلاین تامین مالی جمعی و یا کرادفاندینگ (Crowdfunding) برای تامين مالی کمک هزينه درمان بیماران نیازمند در سراسر ایران است

معرفی حس مهر

حس مهر یک پلتفرم آنلاین تامین مالی جمعی و یا کرادفاندینگ (Crowdfunding) برای تامين مالی کمک هزينه درمان بیماران نیازمند در سراسر ایران است که فعالیت خود را از آذر ماه 1396 آغاز کرده و به همه افراد جامعه این امکان را می‌دهد که در هر کجا و در هر ساعت از شبانه‌روز و به هر مبلغی، به بیماران نیازمند کمک کنند.

حس مهر داستان افراد را برای شما تعریف می‌کند که نیازمند حمایت جامعه هستند. افرادی که شرایط مالی، محیطی و خانوادگی نابسامانی دارند و شاید یک یاری هرچند‌ کوچک شما بتواند زندگی آن‌ها را دگرگون کند. داستان هر بیمار را همانطور که هست تعریف می‌کند تا خود شما تصمیم بگیرید که می‌خواهید به چه کسی کمک کنید.

حس مهر چطور کار می‌کند؟

برای اینکه داستان یک بیمار در حس مهر تعریف شود و هزینه درمان او پرداخت شود، باید مراحل زیر را طی کند:

  1. بیماران نیازمند از طریق مددکاری بیمارستان‌های دولتی شناسایی، ارزیابی و به حس مهر معرفی می‌شوند.
  2. داستان نیازمندی هر بیمار برای حس مهر تعریف می‌شود.
  3. حس مهر به پشتوانه حمایت کاربران، پرداخت هزینه درمان را تعهد می‌کند.
  4. خدمات درمانی بیمار تکمیل می‌شود و هزینه درمانی آن مشخص می شود.
  5. پس از بررسی‌های نهایی و تایید مدارک توسط تیم حس مهر، پرونده‌ای برای بیمار در حس مهر تشکیل می‌شود.
  6. حس مهر، با کمک شما امکانی برای تامین هزینه‌های درمانی بیمار فراهم می‌کند.
  7. پس از تکمیل مبلغ مالی پرونده هر بیمار، گزارش مالی و بیمارستانی بیمار، در حساب كاربری در اختیار مهریاران عزیز قرار می‌گیرد.

به علت رعایت حقوق بیمار، اسناد بیمارستانی هر پرونده شامل برگه ترخیص، رسید بیمارستان و گزارش مددکاری تنها در اختیار مهر یاران همان پرونده قرار می‌گیرد. به منظور دسترسی به این اسناد بایستی وارد حساب کاربری خود شوید و آن را تکمیل نمایید. 

سند مالی هر پرونده شامل فیش واریزی حس مهر به بیمارستان، برای کلیه پرونده‌هایی که مبلغ مالی آنها تکمیل شده است، توسط کلیه کاربران سایت و نه تنها مهر یاران آن پرونده، در صفحه هر پرونده قابل مشاهده می‌باشد.

 100% مبلغی که شما پرداخت می‌کنید، صرف هزینه درمان بیماران می‌شود. حس مهر تمامی مبالغ اهدایی شما را به بیماران نیازمند اختصاص می‌دهد. ما کارمزد دریافت نمی‌کنیم، برای ادامه فعالیت خود به حمایت شما نیاز داریم. 

 

در حس مهر چگونه می‌توان از بیماران حمایت کرد؟

دو راه برای کمک از طریق حس مهر وجود دارد:

  1. حمایت از یک بیمار: یکی از بیماران را انتخاب کنید. هیچ محدودیتی در انتخاب بیمار وجود ندارد. داستان هر کدام را بخوانید و به هر‌کس که دوست دارید، مبلغ مورد نظر خود را از 1000 تومان تا مبلغ مورد نياز آن پرونده، پرداخت کنید.
  2. حمایت فراگیر: يک مبلغ كلی كمک كنيد. اين مبلغ از طريق سيستم خودکار حس مهر، به قدیمی‌ترین پرونده‌هایی که هنوز مبلغ مورد نیاز آن‌ها تکمیل نشده، تخصيص داده ميشود. ميتوانيد اين حمايت خود را ماهانه تكرار كنيد.


منبع: حس مهر

درصد کارمزد
%0
سال تاسیس
1396
منابع جمع آوری شده
402.661.000 ریال
تعداد پروژه‌ها
1286
تعداد پروژه‌های موفق
-
تعداد حمايت‌ها
-
تعداد کاربران
522
رتبه الکسا ایران
67468

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

سهم نیکوکاری

0
ارزش هر سهم
10,000 تومان
در حال حاضر امکان کمک نقدی فعال نمی‌باشد.