درباره

ویکی نیکی

معرفی ویکی‌نیکی

«ویکی‌نیکی» در حال حاضر جامع‌ترین پلتفرم ایرانی است که فعالیت اصلی آن انتشار محتوا و اطلاعاتِ حوزه نیکوکاری و اقدامات بشردوستانه است.
«ویکی‌نیکی» یک کسب و کار اجتماعی است که قصد دارد در کنار کسب درآمد، تأثیر اجتماعی مثبتی نیز داشته باشد.
«ویکی نیکی» سعی دارد تا مرجع اول کسانی باشد که با دسترسی به اطلاعات و آگاهی از نیازهای روز و آینده جامعه به دنبال انجام کار خیر هستند.
بیشتر

ماموریت ویکی‌نیکی

«ویکی نیکی» قصد دارد از طریق بکارگیری فناوری و انتشار نیازها، کمپین‌ها، اطلاعات موسسات خیریه و فعالیت آنها، انجام نظرسنجی‌ها، تولید و باز نشر علم و محتوای نیکوکاری و ارائه سرویس‌های مورد نیاز امور خیریه، با هدف هم‌افزایی، مسوولیت‌پذیری، شفافیت و نوآوری؛ پلتفرمی برای راهنمایی خیرین و موسسات خیریه در اثربخشی حداکثری کار خیر باشد.

درباره «ویکی‌نیکی» بیشتر بدانیم.
بیشتر

خدمات ویکی‌نیکی

تمام خدمات ویکی‌نیکی بر اساس اعتقاد به همراه بودن با خیرین و موسسات خیریه و بر اساس اصل شفافیت و حفظ ارزش‌ها و اصول اخلاقی، و کاربرد آن به نفع همگان صورت می‌پذیرد.
در این قسمت، می‌توانید بخشی از فعالیت‌ها و خدمات ویکی‌نیکی را ببینید.
بیشتر

ویکی‌نیکی در رسانه‌ها

از آنجاکه نوع ارائه خدمات و فعالیت‌های ویکی‌نیکی، در حوزه کار خیر پیشرو و جدید است، مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفته است، در این بخش واکنش رسانه‌های مختلف نسبت به اخبار مربوط به فعالیت‌های ویکی‌نیکی را خواهیم دید.

بیشتر

افتخارات ویکی‌نیکی

ویکی‌نیکی به یاری خداوند و تمام حامیان خود، موفق به کسب افتخاراتی در حوزه کسب و کارهای نو پا، فین تک، بهداشت، سلامت و دیجیتال شده است.
در این قسمت به برخی افتخارات کسب شده توسط ویکی‌نیکی، اشاره شده است.
بیشتر

سؤالات متداول

به دلیل عدم مشابهت پلتفرم «ویکی‌نیکی» و تفاوت نوع ارائه خدمات آن با سایر پلتفرم‌های موجود در بازار، سؤالاتی در ذهن مخاطبان و کاربران ایجاد و به صورت متداول پرسیده می‌شود.
در این بخش، تلاش نموده‌ایم به این سئوالات، پاسخ دهیم.
بیشتر
احسان توسلی‌زاده
مدیر عامل
مجید ولی محمدی
مدیرعامل اجرایی
سحر حسین‌خواه
مدیر روابط عمومی
محدثه سحرخیز
مدیر شبکه‌های اجتماعی
فاطمه ولی محمدی
مدیر بخش بین الملل
خوارزم یعقوبی
مدیر بازاریابی و فروش
امیر حسین حائریان
کارشناس فناوری و اطلاعات