درباره

ویکی نیکی

ویکی‌نیکی چیست؟

«ویکی‌نیکی»، جامع‌ترین پلتفرم ایرانی است که در حوزه نیکوکاری و اقدامات بشردوستانه در حال فعالیت است.
«ویکی‌نیکی» آمده است که فناوری را به نفع جامعه به‌کار گیرد تا در نهایت فعالیت‌های خیّرین، داوطلبان و موسسات خیریه تاثیرات بیشتری بر جامعه داشته باشد.
بیشتر

ویکی‌نیکی کیست؟

«ویکی‌نیکی» یک کسب و کار نوپا است که قصد دارد در کنار کسب درآمد، تأثیر اجتماعی مثبتی نیز داشته باشد.
«ویکی‌نیکی» قصد دارد اولین مرجع باشد برای تمام کسانی که به دنبال بررسی خیریه‌ها هستند و می‌خواهند بدانند موسسات چه اهداف و فعالیت‌هایی دارند و آن‌ها را بشناسند، با هم مقایسه کنند و در نهایت با دیدِ باز و آگاهانه کمک کنند.
«ویکی‌نیکی» به دنبال تاثیرگذاری بیشتر در جامعه و همچنین افزایش شفافیت عملکردی موسسات و سازمان‌های مردم‌نهاد، به ارائه خدمات نوین در حوزه نیکوکاری، می‌پردازد.
بیشتر

ویکی‌نیکی چه می‌کند؟

«ویکی‌نیکی» آمده است تا کارهای‌نیک، هرچه شفاف‌تر و کارآمدتر، انجام شوند.
برای «ویکی‌نیکی»، شفافیت یعنی ارائه اطلاعات قابل فهم و قابل مقایسه از طرف موسسات خیریه در مورد آنچه انجام می‌دهند و نحوه اجرای آن‌ها.
بنابراین تمام فعالیت‌ها و خدمات ویکی‌نیکی بر اساس اعتقاد به اصل شفافیت و حفظ ارزش‌ها و اصول اخلاقی، در جهت بهبود کارایی موسسات خیریه و تاثیرگذاری بیشتر فعالیت‌های نیکوکارانه، صورت می‌پذیرد.
در نهایت، برای «ویکی‌نیکی» بسیار مهم است که از همه نیکوکاران، نیروهای داوطلب، شرکت‌های مسئولیت اجتماعی و موسسات خیریه بشنود و بازخورد بگیرد که با کمک پلتفرم «ویکی‌نیکی»، در جامعه مفید واقع شده‌اند.
در این قسمت، بخشی از فعالیت‌ها و خدمات ویکی نیکی را خواهیم دید.
بیشتر

ویکی‌نیکی در رسانه‌ها

«ویکی‌نیکی» با هدف بالابردن کیفیت و اثربخشی خدمات در حوزه نیکوکاری، همواره سعی نموده است به عنوان کانال ارتباطی میان موسسات خیریه، بنگاه‌های اقتصادی و نیکوکاران عمل نماید.
و از آنجاکه نوع ارائه خدمات و فعالیت‌های ویکی‌نیکی، کاملاً جدید و بکر است، مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفته است.
در این بخش واکنش رسانه‌های مختلف نسبت به اخبار مربوط به فعالیت‌های ویکی‌نیکی را خواهیم دید.

بیشتر

افتخارات ویکی‌نیکی

تیم «ویکی‌نیکی» همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات را به منظور توسعه دانش نیکوکاری و بهبود کمک‌رسانی در این حوزه ارائه دهد.
ویکی‌نیکی به یاری خداوند و تمام حامیان خود، موفق به دریافت جوایزی در حوزه فعالیت استارتاپ‌ها، بهداشت، سلامت و دیجیتال شده است.
در این قسمت به برخی افتخارات کسب شده توسط ویکی‌نیکی، اشاره شده است.
بیشتر

سؤالات متداول

«ویکی‌نیکی» تنها پلتفرم ایرانی است که در حوزه نیکوکاری به منظور افزایش شفافیت عملکردی و کارآیی موسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد، فعالیت می‌کند.
همچنین به دلیل عدم مشابهت پلتفرم «ویکی‌نیکی» و خدمات آن با سایر پلتفرم‌های موجود در بازار، سؤالاتی در ذهن مخاطبان و کاربران «ویکی‌نیکی» ایجاد و به صورت متداول پرسیده می‌شود.
در این بخش، تلاش نموده‌ایم به این سئوالات، پاسخ دهیم.
بیشتر
احسان توسلی‌زاده
مدیر عامل
مجید ولی محمدی
مدیرعامل اجرایی
سحر حسین‌خواه
مدیر روابط عمومی
محدثه سحرخیز
مدیر شبکه‌های اجتماعی
فاطمه ولی محمدی
مدیر بخش بین الملل
خوارزم یعقوبی
مدیر بازاریابی و فروش
امیر حسین حائریان
کارشناس فناوری و اطلاعات