خیرانت

توضیحات مختصر
خیرانت محلی است برای انجام کار خیر به روش اینترنتی. خیرانت می خواهد جایی باشد که در آن بتوان پول مورد نیاز برای انجام هر کار نیکی را فراهم کرد. و ...

خیرانت بستری است برای تامین مالی پروژه‌هایی که بنا به صلاح دید تصمیم گیرندگان خیرانت بر روی وب سایت قرار می‌گیرند. جمع آوری پول به شیوه‌های مختلف مانند پرداخت اینترنتی، کارت به کارت، پرداخت از طریق شبکه تلفن همراه و غیره برای تامین پروژه‌ها صورت می گیرد که این شیوه‌ها به تدریج فعال می‌شوند و ....

خیرانت به ما نشان می دهد که چه افرادی نیاز به تامین سرمایه دارند، چه میزان نیاز دارند، برای چه کاری نیاز دارند، و قرار است بعد از گردآوری کامل این مبلغ، چگونه مشکل مخاطب حل شود. و آن وقت این شما هستید که بر حسب تمایل از هر یک از نیازهای مطرح شده حمایت می‌کنید و با این کار، گرهی از مشکلی می‌گشایید. وقتی این اتفاق افتاد، آرزوی خیرانت هم برآورده شده است؛ شما به شبکه‌ای از هم وطنان متصل شده‌اید که همگی در رفع یک نیاز، همدل شده‌اند و آن وقت از این قطرات کوچک، یک موج بزرگ و قدرتمند ایجاد شده است.

طبیعی است که هر کس می‌خواهد بداند که آیا نیاز مطرح شده واقعی است و آیا این کمک واقعا به دست مخاطب می رسد؟

متخصصین خیرانت پاسخ‌های خوبی برای این گونه سوالات دارند. خیرانت اشخاص حقیقی یا حقوقی معتبر را تحت عنوان «اشخاص مرجع» شناسایی می‌کند و از طریق این افراد، نیازها را دریافت کرده و در جهت تامین مالی آن‌ها تلاش می‌نماید. بنابراین این نیازها توسط اشخاص مرجع پیشنهاد و تایید می‌شوند. علاوه بر این، کل فرایندی که از واریز وجوه شما تا رسیدن آن به دست اشخاص مرجع وجود دارد شفاف خواهد بود. خیرانت با اطلاع رسانی و تهیه گزارش و حتی الامکان فیلم و عکس، تلاش دارد تغییری که در نتیجه عمل خود ایجاد کرده‌اید را ببینید. پس شما می‌توانید به خیرانت اعتماد کنید؛ از نیازهایی که مطرح کرده حمایت کنید و در مقابل از او انتظار شفافیت و صداقت داشته باشید. مطمئن باشید که خیرانت امین شما است و انتظاراتتان را برآورده می کند. ما ارزش اعتماد شما را می دانیم و به هیچ قیمتی حاضر نیستیم آن را از دست بدهیم.

درصد کارمزد
%1
سال تاسیس
1396
منابع جمع آوری شده
-
تعداد پروژه‌ها
6
تعداد پروژه‌های موفق
-
تعداد حمايت‌ها
-
تعداد کاربران
-
رتبه الکسا ایران
No Data

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

سهم نیکوکاری

0
ارزش هر سهم
10,000 تومان
در حال حاضر امکان کمک نقدی فعال نمی‌باشد.