فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان اوقاف با بیان اینکه این مرکز بسیج در سال 94 تشکیل و فعالیت‌اش را با جدیت آغاز کرده افزود: یکی از اقدامات انجام شده تشکیل ساختار مرکز مقاومت و ابلاغ شرح وظایف است.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از فارس، ابوطالب ناصری‌زاده در همایش سراسری بسیجیان مرکز مقاومت بسیج سازمان اوقاف و امور خیریه، با تبیین عملکرد این مرکز گفت: 2 پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) ویژه بانوان در سطح اوقاف و زیر نظر این مرکز دایر شده و به دنبال تشکیل حوزه مقاومت و گسترش فعالیت‌ها هستیم.

ناصری‌زاده با بیان اینکه صدور حکم و کارت برای اعضاء، ساماندهی بیش از 450 پرونده را کد و جاری و به‌روزرسانی 816 پرونده عضویت، صدور 311 کارت عضویت، تشکیل 18 حلقه صالحین ویژه خواهران و برادران بسیجی و ساماندهی گروهان عاشورا از دیگر اقدامات مرکز مقاومت بسیج اوقاف بوده است.

وی با بیان اینکه 174 برادر و 58 خواهر عضو فعال مرکز مقاومت بسیج اوقاف هستند تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی، برگزاری مسابقات ورزشی فوتبال، فوتسال، مسابقات کتابخوانی، برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی و برپایی محفل انس با قرآن و نشست عفاف و حجاب از دیگر اقدامات این مرکز بوده است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان اوقاف تصریح کرد: در خواست ما از اعضاء حضور فعالانه در فعالیت‌ های فرهنگی و برنامه‌های قرآنی و ورزشی و تقویت و توسعه حلقه‌های صالحین است.

ناصری زاده افزود: مرکز مقاومت بسیج سازمان اوقاف با تدابیر نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف به دنبال جذب حداکثری و سازماندهی نیروها در گروه‌‌های مختلف فرهنگی و عقیدتی و توسعه و ترویج فرهنگ بسیجی در سطح سازمان اوقاف و ادارات تابعه است.