جمعیت خیریه قلب‌های سبز، به عنوان یک سازمانی غیردولتی و غیر انتفاعی که تنها با اتکا به کمک‌های مردمی اداره می‌شود، همواره سعی نموده که با شرکت‌ها و سازمان‌های غیردولتی ارتباط خود را قوی‌تر کند و در جهت کمک به کودکان مبتلا به سرطان و دانش‌آموزان مستعد بی‌بضاعت از حمایت‌ها و تخصص آنان بهره‌مند بشود.

بر همین اساس در جهت استفاده از پتاسیل بالای شرکت‌ها و سازمان‌ها در جهت کمک به کودکان مبتلا به سرطان و دانش‌آموزان مستعد بی‌بضاعت تحت پوشش جمعیت خیریه قلب‌های سبز، در سال‌های گذشته و طی برنامه‌های متمادی همکاری‌های پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز وجمعیت خیریه قلب‌های سبز ادامه داشته است.
در همین راستا سعید نامور رئیس هیات مدیره جمعیت خیریه قلب‌های سبز گفت: جمعیت خیریه قلب‌های سبز همواره توانسته با کمک‌های یاوران خود علی‌الخصوص دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از کودکان مبتلا به سرطان حمایت نماید.

وی افزود: برگزار همایش‌های مختلف با عنوان حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش جمعیت خیریه قلب‌های سبز، حضور قلک‌های جمعیت در قسمت‌های مختلف اداری، فرهنگی و آموزشی دانشگاه آزاد واحد تبریز (ساختمان شماره 1 و 2)، استفاده کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد تبریز از استند‌های تسلیت جمعیت به عنوان جایگزین تاج گل در مجالس ترحیم تنها بخشی از حمایت‌های دانشگاه آزاد از جمعیت خیریه قلب‌های سبز در طی سال‌های اخیر بوده است.

نامور ضمن تقدیر از زحمات سید جواد انگجی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و آذربایجان شرقی و نریمانی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در حمایت از جمعیت خیریه قلب‌های سبز و کودکان مبتلا به سرطان گفت: جمعیت خیریه قلب‌های سبز به عنوان یک سازمان مردم نهاد، توانسته با حمایت‌های جناب آقای دکتر انگجی ریاست محترم دانشگاه آزاد واحد تبریز و جناب آقای دکتر نریمانی معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تبریز از جمعیت خیریه قلب‌های سبز خدمات وسیع حمایتی-درمانی و تحصیلی خود را تداوم بخشد.

بدون شک حمایت و پشتیبانی تمامی یاوران نیک‌اندیش جمعیت علی‌الخصوص جناب آقای انگجی و جناب آقای نریمانی مایه دلگرمی ما در مسیر کمک به کودکان نیازمند جامعه می‌باشد.