کمپین شاد باشیم، پویشی است که روزهای میلاد اهل بیت بزرگوارمان را بهانه ای برای انجام کار نیک و خیر رساندن به دیگران قرار داده است. تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان، حمایت از بیماران خاص، حمایت از گروه های جهادی و حمایت و اعزام زائر اولی‌ها به حرم امام رضا(ع) و حرم معصومه(س)، ۴ محور اساسی «کمپین شاد باشیم» می‌باشد.

پیام کمپین:
«در شادی اهل بیت (ع)، شاد باشیم.»

به گفته بنیان گذاران این پویش و به عبارت دیگر، #شاد_باشیم مجالی است برای جشن گرفتن روزهای خوب میلاد امامانمان و پویشی است برای یک شادی دسته‌جمعی، زلال و حلال به همین بهانه‌های مقدس؛ چنان که فرشته‌ها هم در آن شرکت کنند. با هم قرار می‌گذاریم که از همین حالا به بعد، در تمام روزهایی که مزیّن‌اند به ولادت عضوی از خاندان پیامبرمان صلی‌الله علیه و آله و سلم، همه با هم و در کنار هم، شاد باشیم و دل، شاد کنیم و لبخند، تکثیر و این شادی، هدیه ما باشد در این جشن ولادت نورانی.


اما بدیهی است که بدون وجود محبت و مشارکت مردم، توفیق این کمپین میسر نخواهد شد. نیکوکاران گرامی می‌توانند  با شماره‌گیری کد #۱۱۴*۷۸۰* و انتخاب یکی از گزینه‌های تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، حمایت از بیماران خاص و میزبانی از زائر اولی‌ها، با هر مبلغی که می‌خواهند این کار نیک را حمایت کنند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به وب سایت شاد باشیم مراجعه نمایند.