کمپین خیریه «خرید کفش برای 600 خانوار در جکیگور» توسط دکتر سامان نورمحمدیان راه اندازی شد. این کمپین برای اجرای این طرح به کمک خیّرین و نیکوکاران نیاز داشت که خوشبختانه این مبلغ از طریق سایت فاندینو جمع آوری شد.

معرفی کمپین «خرید کفش برای 600 خانوار در جکیگور»

آقای «سامان نورمحمدیان» تحصیلات پزشکی خود را در کشور آمریکا به پایان رسانید. ایشان پس از فراغت از تحصیل، خدمت به هموطنان محروم کشورش را به زندگی خارج از کشور ترجیح داد. او در ایران با خانم دکتر «سارا محمد قاسم» ازدواج نمود. این زوج ابتدا در مناطق محروم بوشهر و در حال حاضر در میان اهالی روستای جکیگور ( توابع شهرستان سرباز ) به عنوان پزشک خانواده مشغول به طبابت می‌باشند.
«سامان نورمحمدیان» گفت: «به علت فقر بالایی که در این منطقه حاکم است خانواده‌های زیادی برای تامین مواد غذایی با مشکل مواجه هستند. اکثر کودکان کفش ندارند و مجبورند پای برهنه بر روی زمینی که گرمای خورشید، سنگ و کلوخ آن را داغ نموده است قدم بردارند که این موضوع دل هر انسانی را به درد می‌آورد. همین دلیل کافی بود تا این کمپین را اجرا کنم.»

دکتر «نورمحمدیان» پس از مشاهده وضعیت روستای جکیگور تصمیم گرفت برای 600 خانوار که شامل افراد رده سنی 7 تا 18 سال و همچنین زنان، مردان می شود، کفش خریداری کند.

سرانجام کمپین خرید کفش چه شد؟

سایت «فاندینو» توانست با کمک خیّرین عزیز، مبلغ 6‌میلیون تومان را جمع آوری کند. سرانجام با مبلغ حاصله، 359 جفت صندل دخترانه و پسرانه (تولید ایران) برای رده سنی 7 تا 18 سال خریداری شد و بین کودکان محروم منطقه جکیگور توزیع گردید.

گزارش تصویری از اجرای این کمپین

ویدئوی کمپین