یکی از پسندیده‌ترین کارهایی که ایرانیان همیشه برای آن اهمیت ویژه‌ای قائل هستند، اهدای خون است. همان‌طور که می‌دانید بیماران بسیار زیادی (مخصوصا از گروه‌های خونی منفی) در سراسر ایران وجود دارند که نیاز مبرمی به دریافت خون از دیگران دارند. چند سال است که طرحی به نام «نذر خون» توسط سازمان انتقال خون در تهران برای افزایش مشارکت مردم در این امر خیر راه افتاده که امسال، اسنپ هم با ارائه تخفیف ۳۰ درصدی از تاریخ ۲۲ تا ۲۹ آبان به این طرح پیوسته است.


سازمان انتقال خون ۱۲ مرکز منتخب را در سطح شهر تهران برای طرح «نذر خون» مشخص کرده و اسنپ هم به مدت یک هفته برای تمامی سفرهای رفت و برگشت به این مراکز، تخفیف ۳۰ درصدی تا سقف ۵۰۰۰ تومان قرار داده است. کافیست مرکز مورد نظر را روی نقشه مشخص و کد تخفیف «Ehda» را وارد کنید.

مراکز اهدای خون وصال، صادقیه، نارمک، چیذر، تجریش، بیمارستان قلب شهید رجایی، بیمارستان میلاد، آزادی، مترو امام خمینی، افسریه، خراسان و پیروزی از جمله محل‌هایی هستند که شما می‌توانید برای اهدای خون با تخفیف ۳۰ درصدی اسنپ به آنجا مراجعه کنید. هم‌چنین کد تخفیف بالا برای بازگشت از مراکز اهدای خون منتخب طرح «نذر خون» هم معتبر است.