مسئول روابط عمومی مجمع خیرین بهداشت و سلامت امام هادی (ع) در مورد کمپین جدید این خیریه توضیحاتی را به شرح ذیل برای ما ارسال کرده است:

چرا کمپین تو را به خیر، همه را به سلامت؟

کمپین«تو را به خیر، همه را به سلامت» با هدف جمع آوری نذورات و کمک‌های خرد و کلان مردم برای مقابله با بیماری کرونا راه اندازی گردید. هدف اصلی ما در این کمپین فرهنگ‌سازی و حساس ساختن مردم و سازمان‌های دولتی و خصوصی نسبت به مسئله بهداشت و سلامت است.

در این بحران با تمرکز بر مقابله با بیماری کرونا در حوزه زیرساخت که شامل خرید و تجهیز دستگاه‌های کمک تنفسی، تخت‌های آی سی یو، دستگاه‌های بای پپ و... همه تجهیزاتی که در این اتفاق می‌تواند مردم را از گرفتاری نجات دهد، در حال تلاش هستیم بسیاری از سازمان‌ها که در راستای مسئولیت اجتماعی خود می‌توانند تسهیل کنندگان خوبی برای پیشگیری و درمان این بیماری باشند کمک بگیریم، باتوجه به این نکته که تمامی این مشارکت‌ها می‌توانند پس از پایان این بحران سال‌های زیادی در مراکز درمانی و بهداشتی در قالب دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی به همشهریان عزیزمان خدمت‌رسانی نماید. در حال حاضر در استان اصفهان نیاز به 100 عدد تخت آی سی یو و مقدار قابل توجهی دستگاه‌های کمک تنفسی که می‌تواند جان صدها انسان را نجات دهد می‌باشیم. سازمان‌ها در حوزه رسانه‌ای و کمک به دیده شدن این کمپین و یا مشارکت به صورت مستقیم می‌توانند در این حوزه ایفای نقش نمایند.

تبلیغات محیطی و شهری کمپین به چه نحوی بوده است؟مخاطبان ما بیشتر از چه طریقی کمک‌های خود را واریز کرده‌اند؟

%85 از مخاطبان از طریق کارت به کارت % 10 از طریق کد دستوری و % 5 از طریق QR کد


مخاطبان ما بیشتر برای چه اموری کمک‌های خود را واریز کرده‌اند؟

%70 از مخاطبان برای خرید تجیهزات پزشکی % 20  جهت درمان بیماران کرونایی و %10 برای آزمایشگاه‌های کرونا مشارکت نموده‌اند.


نتایج و میزان مشارکت مردمی پس از اجرای کمپین؟
مشارکت‌های مردمی صرف تامین چه وسایلی گردید؟


با تشکر از تمامی دست اندرکاران این پویش، بخصوص خیرین محترمی که باعث به ثمر نشستن این پویش شدند.