ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

گردهمایی طرح های مفهومی وقف با حضور 75 گرافیست

مدیرکل روابط عمومی وامور بین الملل سازمان اوقاف از برپایی چهارمین و بزرگترین کمپین کشوری هنرمندان به همت سازمان اوقاف و امور خیریه و مشارکت شهرداری تهران از ۱۰ تا۱۴ آبان‌ ماه در شیراز با موضوع طرح های مفهومی وقف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف  از فارس، مسعود رحمتی مدیرکل  روابط عمومی وامور بین الملل سازمان  اوقاف و امور خیریه در این باره گفت: با توجه به اینکه دهه آخر صفر در تقویم رسمی کشور به‌عنوان دهه گرامیداشت وقف ثبت شده است و امسال نیز روز وقف مصادف با ۲۵ آبان‌ماه است، چهارمین کمپین کشوری هنرمندان به همت  سازمان اوقاف و امور خیریه و با مشارکت شهرداری تهران از ۱۰ تا ۱۴ آبان‌ماه به میزبانی شیراز وبا محوریت طرحهای مفهومی وقف  برگزار می‌شود.

وی افزود: این کمپین شامل کارگاه تولید محتوا وطرح  با موضوع وقف است که با حضور ۷۵ نفر از طراحان گرافیک و کارتونیست و اساتید مجرب کشوری برگزار می‌شود.

رحمتی  یادآور شد: هدف از اجرای این کمپین در این کارگاه، تولید محتوای ایده‌پردازی و خلاقیت در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در جامعه است. همچنین ایجاد بانک اطلاعاتی غنی از طرح‌های مفهومی با مضامین وقف و امور خیریه از دیگر اهداف اجرایی این کارگاه است.

مدیر کل  روابط عمومی سازمان  اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: ایین پایانی این مراسم در روز ۱۳ آبان از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ عصر در محل هتل پرسپولیس با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.