جشنواره غذای مجتمع خیریه رعد به منظور حمایت از فعالیت‌های آموزشی، توانبخشی و اشتغال‌زایی توان‌یابان این خیریه از روز چهارشنبه 13 اردیبهشت به مدت 3 روز برگزار می‌شود.

نوزدهمین جشنواره غذای خیریه رعد با مشارکت گروه همیاری بانوان و جوانان از تاریخ چهارشنبه 13 تا جمعه 15 اردیبهشت ماه پذیرای نیکوکاران شهرمان خواهد بود.

بر اساس این گزارش شهروندان تهرانی به ویژه همشهریان شمال و غرب تهران با هدف کمک به آموزش توان‌یابان جسمی حرکتی مجتمع رعد در جشنواره غذای خیریه شرکت می‌کنند و ضمن سپری کردن چند ساعتی در محیطی دوستانه و خانوادگی از نزدیک با فعالیت‌های مؤسسه آشنا می‌شوند و هم‌چنین شاهد توانایی‌های هنرجویان رعد خواهند بود.

در این جشنواره شهروندان نیکوکار، گروه‌های داوطلب، شرکت‌های صنایع غذایی، گروهی از رستوران‌های به نام شهر حضور خواهند یافت و لذیذترین نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های خود را برای پذیرایی از بازدیدکنندگان تهیه و تقدیم شرکت‌کنندگان می‌کنند، هم‌چنین گروه‌ بانوان نیکوکار رعد با عرضه غذا‌های خانگی مزه لذیذ و کیفیت خوب غذا‌های محلی را به خریداران عرضه می‌کند.

جشنواره غذای خیریه رعد از ساعت 5 بعد ازظهر تا 11 شب پذیرای بازدیدکنندگان، نیکوکاران و شهروندان تهرانی خواهد بود و مجتمع رعد از علاقه‌مندان دعوت به عمل می‌آورد برای کسب اطلاعات بیش‌تر از شرایط حضور در جشنواره و نحوه رزرو بلیت ورودی با روابط عمومی مجتمع رعد به شماره 88371096 تماس حاصل نمایند یا به نشانی تهران، شهرك غرب، فاز ۲ خيابان هرمزان، خيابان پيروزان جنوبي شماره ۷۴ مراجعه کنند.