مدیر موسسه خیریه مهرآیینان مهر کرمانشاه گفت: موسسه خیریه مهرآیینان مهر کرمانشاه از سال 86 تمامی هزینه‌‌های مستقیم و غیرمستقیم 450 بیمار سرطانی را پرداخت می‌کند.

اعضای موسسه خیریه مهرآیینان مهر کرمانشاه که حامیان همیشگی این کودکان هستند به صورت هفتگی از این کودکان سرکشی کرده تا موجب شادی روح این بیماران باشند.

«مردان‌ پور» به برپایی و برگزاری مهمانی‌های کوچکی که با هدف شاد کردن دل‌های این عزیزان هر بار با همراهی تعدادی از مسئولان استان اشاره کرد و گفت: به صورت هفتگی، علاوه بر مناسبت‌های مختلف مانند مراسمات ملی و مذهبی، جشن‌های دوره‌‌ای برای لحظه‌‌ای شاد شدن این بیماران به کمک حامیان برگزار می‌شود.

مدیر موسسه خیریه مهرآیینان مهر کرمانشاه تعداد بیماران سرطانی بیمارستان «دکتر محمد کرمانشاهی» را 450 نفر عنوان کرد و افزود: رنج سنی این افراد از بدو تولد تا 14 سال است که موسسه خیریه مهرآیینان مهر کرمانشاه از سال 86 تمامی هزینه مستقیم و غیرمستقیم این بیماران را پرداخت می‌کند.

«مردان‌ پور» تاکید کرد: پخش آنکولوژی بیمارستان «دکتر محمد کرمانشاهی» با 30 تخت به ریاست پریسا فوائدی آماده خدمات‌رسانی به این افراد از جمله شیمی درمانی، رادیو تراپی، آزمایشگاه، دارو، ویزیت، هزینه بیمارستان و... به‌صورت رایگان است.

وی در پایان از صدور کارت ویزیت رایگان برای بیماران سرطانی خبر داد و یادآور شد: این خدمات خداپسندانه برای رفاه حال بیماران انجام می‌شود.

 منبع: خبرگزاری فارس