ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

گزارش مشارکت نیکوکاران در آسان پرداخت

از ابتدای سال ۹۶ تا پایان بهمن‌ماه، مردم نیکوکار کشورمان مبلغ ۴۲۵ میلیارد ریال کمک‌های نقدی خود را از طریق اپلیکیشن آپ و کد دستوری #۷۳۳* به‌صورت مستقیم به ­حساب بیش از ۲۰ موسسه، سازمان و نهاد خیریه واریز کردند.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از ایسنا، بنابر اعلام آسان‌پرداخت پرشین، این مجموعه در راستای مسئولیت اجتماعی خود با هدف ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و کمک به نیازمندان، با ایجاد بخش نیکوکاری در اپلیکیشن آپ و امکان واریز مستقیم وجه نقد به حساب موسسه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای خیریه از جمله سازمان زندان‌­ها، محک، کمیته امداد، سازمان بهزیستی، خیریه مهرآفرین، بهنام دهش‌پور و... فراهم کرده است.

شرکت آسان‌پرداخت پرشین در جهت ایفای نقش مسئولیت­‌های اجتماعی خود، علاوه بر رعایت کامل قوانین و مقررات، در حوزه‌های مشارکتی همچون فعالیت‌های حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی، حمایت از موسسات خیریه، حمایت از جوامع علمی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی در حوزه پرداخت الکترونیک همواره پیشگام بوده است. آپ در راستای حساس کردن افکار عمومی و جامعه ۱۷ میلیونی کاربران آپ همواره تلاش داشته تا هموطنان را در زمینه توجه به مسایل فرهنگی، اجتماعی و زیست‌محیطی تشویق کند که در ادامه به برخی از این فعالیت‌­ها اشاره می­‌شود.

  • حامی فدراسیون دو و میدانی کشور  
  • راه­‌اندازی کمپین «همخانه» با شعار؛ «کنار هم، برای اندکی زندگی» برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه       
  • اجرای طرح چند قدم تا روشنایی و مشارکت خیرخواهانه کاربران آپ برای آزادی زندانیان محکوم مالی و جرائم غیرعمد
  • حمایت مالی از تیم قایقرانی مازندران در بیست و نهمین دوره از مسابقات آب­های آرام قهرمانی کشور
  • حامی مسابقات بین­‌المللی برنامه‌نویسی دانشجویی ACM در دانشگاه امیرکبیر
  • میزبانی از پرندگان مهاجر و قوهای تالاب سرخرود
  • مشارکت در طرح نهضت درختکاری با کاشت ۱۰۰۰ اصله نهال

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.