یکی از مراجع تقلید گفت:‌ «هیچگاه در کار خیر خود دلسرد نشوید. خودتان را محکم نگاه دارید و همت کنید در هر عصر و زمانی اگر بتوانید امور خود را پیش ببرید موفقیت دارید.»

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از فارس، آیت‌الله سیدمحمد علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار مسئولان مرکز خیریه نیک آفرینان غدیر تهران اظهار کرد‌: طبقه خاصی در امور خیریه وارد می‌شوند که دارای رأفت مخصوصی هستند این عاطفه آن‌ها سبب می‌شود برخی اوقات به مرکز خیریه مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: هر چه موسسه شما وابسته به دولت نباشد به نفع شما است در امور خیریه هر موسسه‌ای که مردمی با استفاده از طبقات خیرین مردم اداره شود استمرار آن بیش‌تر است.

این مرجع تقلید با اشاره به استفاده از عامه مردم در امور مختلف و برنامه‌ها گفت: با مردم مهربان و عاطفی باشید، سعی کنید نوع برخورد شما جذب‌کننده باشد این امر سبب ارائه خدمتی از سوی آن‌ها به موسسه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه در کار خود دلسرد نشوید خودتان را محکم نگاه دارید و همت کنید در هر عصر و زمانی اگر بتوانید امور خود را پیش ببرید موفقیت دارید خدا فرموده است اگر برای خدا کاری کنید خدا نیز به شما کمک می‌کند.

در ابتدای این دیدار توضیحاتی درباره موسسه از سوی یکی از مسئولان مرکز نیک‌آفرینان غدیر ارائه شد.