کمپین «مدرسه بیشتر، آینده روشن‌تر» توسط سازمان مردم نهاد «حامی کانادا» راه اندازی شده تا زمینه آموزش را در مناطق محروم ایران برای بازماندگان از تحصیل فراهم سازد.
انجمن «حامی کانادا» توسط ایرانیان مقیم کانادا تاسیس گردیده تا با کمک خیّرین و نیکوکاران مدرسه ساز و با شعار «تحصیل حق همه کودکان است» توانست از آبان ماه ساخت مدرسه در چابهار را آغاز کند.
هدف از تشکیل این کمپین نیکوکاری توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی در ایران است. در حال حاضر انجمن حامی ساخت دبیرستان دخترانه "مهر" را در روستای "گزمنزل" در منطقه دشتیاری از توابع شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان شروع کرده است.
با حمایت نیکوکاران تاکنون ۶۰‌درصد مبلغ مورد نیاز برای ساخت دبیرستان دخترانه مهر تامین شده است. با مشارکت در این کمپین حامی دختران بازمانده از تحصیل  باشیم.
انجمن "حامى كانادا" با برپايى غرفه‌اى در بازارچه نوروزی  ايرانيان تورنتو از حمايت هموطنان براى ساخت دبيرستان دخترانه "مهر" در روستاى "گزمنزل " در منطقه دشتيارى استان سيستان و بلوچستان برخوردار شد.
همین امر موجب انعكاس اين حمايت و استقبال در مجلات و شبكه هاى اجتماعى كانادا همدلى و همبستگى فراوان ايرانيان را به همراه داشت.


راه‌های ارتباطی

 برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نشانی Info@hamicanada.ca ایمیل بزنید.

کمک آنلاین

ارتباط در کانال تلگرام