چند سالی است شاهد تاج گل و تابلوهای تسلیت موسسات خیریه در مراسم تحریم هستیم. خیرین و نیکوکاران به جای صرف هزینه برای سفارش تاج گل‌هایی که عمر کوتاه و قیمت بالایی دارند، بنر تسلیت یا تاج گل مصنوعی از موسسات خیریه سفارش می‌دهند تا علاوه بر عرض تسلیت به خانواده متوفی، در کار خیر شریک می‌شوند. موسسات خیریه با هدف درآمدزایی اقدام به طراحی تابلو تسلیت و تاج گل کرده‌اند.

مزایای سفارش تاج گل و تابلو تسلیت از موسسات خیریه

  • کمک به موسسات خیریه
  • معرفی موسسه خیریه به دیگران
  • گسترش فرهنگ نیکوکاری
  • دوری از تجملات
  • جلوگیری از هدررفتن گل
  • شادی روح متوفی

بیایم با خرید اینگونه محصولات در مراسم ترحیم فرهنگ‌سازی مناسب انجام دهیم و از تجملات و اسراف دوری کنیم.

چگونه بنر یا استند تسلیت را سفارش دهیم؟

نیکوکاران از دو طریق می‌توانند این محصولات را 24 ساعت قبل از شروع مراسم سفارش و متن خود را برای ثبت درخواست سفارش دهند:

روش اول: به سایت موسسه خیریه مراجعه کنید و با انتخاب محصول، آن را به صورت آنلاین سفارش دهند و مبلغ در نظر گرفته شده را آنلاین واریز نماید.

روش دوم: به سایت موسسه خیریه مراجعه کنید و با دیدن محصولات با شماره در نظر گرفته شده تماس حاصل فرمایید و سفارش دهید.

نکته حائز اهمیت این است که موسسات خیریه تاج گل و تابلو تسلیت را نیم ساعت قبل از شروع مراسم در مکان مورد نظر قرار می‌دهند و پس از اتمام آن ها را باز‌می‌گردانند و هزینه ایاب ذهابی دریافت نمی‌شود.

نمونه ای از تابلوهای تسلیت و تاج گل های موسسات خیریه در شهر تهران

1-موسسه خیریه بهنام دهش‌پور

خیریه بهنام دهش‌پور با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنان فعالیت خود را در سال 79 آغاز کرده است و تا به امروز در عرضه خدمات درمانی به بیماران نیازمند نقش به سزایی ایفا می کند.

 

 سفارش

2-موسسه خیریه کهریزک

موسسه خیریه کهریزک سازمان مردم نهادی است که نگهداری، درمان و توانبخشی از معلولان، سالمندان و بیماران بر عهده دارد همچنین تاسیس و راه‌اندازی و تجهیز کلینیک، درمانگاه و بیمارستان به منظور ارائه خدمات پزشکی و درمانی به بیماران نیازمند در کارنامه خود دارد.

سفارش

3-بنیاد وفاق سبز علوی

 موسسه خیریه وفاق سبز از سال 1380 با هدف کمک و دستگیری از مستمندان و نیازمندان آغاز به کار کرده است و تا به امروز خدمات فراوانی به اقشار ضعیف جامعه ارائه کرده است.

 سفارش

4_پایان کارتن خوابی

پایان کارتن خوابی سازمان مردم نهادی است که با اتکا بر جذب مشارکت‌های مردمی و بشردوستانه از جمله کمک‌های نقدی، کالا، تجهیزات، مهارت و تخصص و مشارکت‌های داوطلبانه اداره می شود. هرچند که نام گروه به روشنی معرف هدف تمام فعالیت‌ها و اقدامات می‌باشد اما انگیزه اصلی و والای این تشکل تمرین، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مهربانی است.

جهت سفارش با  شماره ۳۳۵۴۶۸۴۷ تماس حاصل فرمایید.

5-موسسه خیریه نیکان ماموت

خیریه نیکان ماموت از سال 1389 فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای همچون بورسیه‌های تحصیلی ، حرفه‌ای ودانشگاهی، پرداخت هزینه‌های درمانی و حمایت‌های مالی و توزیع آذوقه بین خانواده‌های بی‌سرپرست و نیازمندی که به دلیل مشکلات جسمانی، اجتماعی یا اقتصادی قادر به تامین هزینه‌های مذکور نمی باشند را بر عهده گرفته است.

جهت سفارش با شماره 22176001تماس حاصل فرمایید.

6-موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

موسسه نيكوكاری رعدالغدیر با هدف ارتقا سطح توانايی‌های افراد توان‌ياب (معلولين جسمی- حركتی) از طريق فرآيند «آموزش فنی و حرفه‌ای» و «توانبخشی» از آبان ماه سال 1380 رسم  آغاز بكار نمود و از ابتدای آغاز به فعاليت اين موسسه تاكنون بیش از  1200 نفر از توان‌یابان مظلوم و محروم جنوب و جنوب غرب تهران از مجموعه خدمات”صددرصد رايگان” اين موسسه بهره‌مند گشته‌اند.

سفارش

7-موسسه خیریه بچه‌های آسمان

موسسه خیریه بچه‌های آسمان آسایشگاه خیریه نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند می‌باشد که از سال ۱۳۷۸ و با شماره ثبت ۱۵۲۸۰در قالب یک سازمان غیردولتی غیر انتفاعی مشغول خدمات رسانی می‌باشد.

سفارش

 

8- موسسه خیریه صدیقه طاهره

موسسه خیریه صدیقه طاهره(س)با هدف حمایت از زندگی و معیشت و سلامت افراد نیازمند و کمک مالی و معنوی به افراد مستمند در سال 1371 تشکیل شده است. 

 سفارش

گردآورنده: محدثه سحرخیز