چند سالیست که شاهد انبوهی از تاج گل و تابلوهای تسلیت موسسات خیریه در مراسم ترحیمی هستیم که شرکت می‌کنیم.
افراد به جای صرف هزینه برای سفارش تاج گل‌های طبیعی که هم عمر کوتاه و قیمت بالایی دارند و هم بعد از مراسم راهی سطل‌های زباله می‌شوند، برای عرض تسلیت به صاحبان عزا، بنر یا تاج گل مصنوعی از موسسات خیریه سفارش می‌دهند.


با سفارش بنر یا تاج گل مصنوعی از موسسات خیریه، علاوه بر عرض تسلیت به خانواده متوفی، در کار خیر شریک شویم.

موسسات خیریه با هدف درآمدزایی، اقدام به طراحی تابلو تسلیت و تاج گل مصنوعی کرده‌اند.
موسسات با دریافت آدرس محل برگزاری مراسم و همچنین ساعت شروع و پایان مراسم، در روز و ساعت مقرر تاج گل یا بنر سفارش داده شده را به صورت رایگان در محل قرار داده و خود نیز پس از اتمام مراسم، آن را به موسسه بازمی‌گردانند.

بدین صورت افراد هزینه‌ای بابت حمل و نقل پرداخت نخواهند کرد و حتی در صورت تاخیر افراد، تاج گل و یا بنر تسلیت آن‌ها در مراسم قرار داده می‌شود. بنابراین حضور فرد سفارش دهنده در محل برگراری مراسم، الزامی نیست.


به مزیت‌های سفارش بنر و تاج گل تسلیت از موسسات خیریه، فکر کنیم و آگاهانه در کارنیک شرکت کنیم.مزایای سفارش تاج گل و تابلو تسلیت از موسسات خیریه

 • کمک به موسسات خیریه
 • معرفی موسسات خیریه به دیگران
 • گسترش فرهنگ نیکوکاری
 • دوری از تجملات
 • جلوگیری از اسراف و هدررفتن گل
 • شادی روح متوفی


با سفارش بنر و تاج گل تسلیت از موسسات خیریه، فرهنگ دوری از تجملات و جلوگیری از اسراف را اشاعه خواهیم داد.


چگونه تاج گل یا استند تسلیت، سفارش دهیم؟

نیکوکاران از دو طریق می‌توانند این محصولات را 24 ساعت قبل از شروع مراسم سفارش و متن خود را برای ثبت درخواست، تنظیم نمایند:

روش اول: به سایت موسسه خیریه مراجعه کنید و با انتخاب محصول به صورت آنلاین سفارش و مبلغ را واریز نمایید.

روش دوم: به سایت موسسه خیریه مراجعه کنید و با دیدن محصولات با شماره در نظر گرفته شده تماس گرفته و بنر و تاج گل انتخابی خود را سفارش دهید.


موسسات خیریه، تاج گل و تابلو تسلیت را نیم ساعت قبل از شروع مراسم در مکان برگزاری مراسم قرار می‌دهند و پس از اتمام مراسم، آن را باز‌می‌گردانند.

هزینه حمل و نقل تاج‌گل و بنر، رایگان می‌باشد.


موسسات خیریه دارای تاج گل و بنر تسلیت در شهر تهران

 • موسسه خیریه بهنام دهش‌پور

«خیریه بهنام دهش‌پور» با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنان فعالیت خود را در سال 79 آغاز کرده است و تا به امروز در عرضه خدمات درمانی به بیماران نیازمند نقش به سزایی ایفا می کند.

 

 سفارش

 • موسسه خیریه کهریزک

«موسسه خیریه کهریزک» سازمان مردم نهادی است که نگهداری، درمان و توانبخشی از معلولان، سالمندان و بیماران بر عهده دارد همچنین تاسیس و راه‌اندازی و تجهیز کلینیک، درمانگاه و بیمارستان به منظور ارائه خدمات پزشکی و درمانی به بیماران نیازمند در کارنامه خود دارد.


سفارش

 • بنیاد وفاق سبز علوی

 «موسسه خیریه وفاق سبز» از سال 1380 با هدف کمک و دستگیری از مستمندان و نیازمندان آغاز به کار کرده است و تا به امروز خدمات فراوانی به اقشار ضعیف جامعه ارائه کرده است.


 سفارش 

 • پایان کارتن خوابی

«پایان کارتن خوابی» سازمان مردم نهادی است که با اتکا بر جذب مشارکت‌های مردمی و بشردوستانه از جمله کمک‌های نقدی، کالا، تجهیزات، مهارت و تخصص و مشارکت‌های داوطلبانه اداره می شود. هرچند که نام گروه به روشنی معرف هدف تمام فعالیت‌ها و اقدامات می‌باشد اما انگیزه اصلی و والای این تشکل تمرین، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مهربانی است.


جهت سفارش با  شماره ۳۳۵۴۶۸۴۷ تماس حاصل فرمایید.

 • موسسه خیریه نیکان ماموت

«خیریه نیکان ماموت» از سال 1389 فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای همچون بورسیه‌های تحصیلی ، حرفه‌ای ودانشگاهی، پرداخت هزینه‌های درمانی و حمایت‌های مالی و توزیع آذوقه بین خانواده‌های بی‌سرپرست و نیازمندی که به دلیل مشکلات جسمانی، اجتماعی یا اقتصادی قادر به تامین هزینه‌های مذکور نمی باشند را بر عهده گرفته است.


جهت سفارش با شماره 22176001 تماس حاصل فرمایید.

 • موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

«موسسه نيكوكاری رعدالغدیر» با هدف ارتقا سطح توانايی‌های افراد توان‌ياب (معلولين جسمی- حركتی) از طريق فرآيند «آموزش فنی و حرفه‌ای» و «توانبخشی» از آبان ماه سال 1380 رسم  آغاز بكار نمود و از ابتدای آغاز به فعاليت اين موسسه تاكنون بیش از  1200 نفر از توان‌یابان مظلوم و محروم جنوب و جنوب غرب تهران از مجموعه خدمات”صددرصد رايگان” اين موسسه بهره‌مند گشته‌اند.

سفارش

 • موسسه خیریه بچه‌های آسمان

«موسسه خیریه بچه‌های آسمان» آسایشگاه خیریه نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند می‌باشد که از سال ۱۳۷۸ و با شماره ثبت ۱۵۲۸۰در قالب یک سازمان غیردولتی غیر انتفاعی مشغول خدمات رسانی می‌باشد.


سفارش

 

 • موسسه خیریه صدیقه طاهره

«موسسه خیریه صدیقه طاهره(س)» با هدف حمایت از زندگی و معیشت و سلامت افراد نیازمند و کمک مالی و معنوی به افراد مستمند در سال 1371 تشکیل شده است. 


 سفارش


 • موسسه خیریه کلید بهشت رحمت

«موسسه  کلید بهشت رحمت» با هدف حمایت از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست و فراهم نمودن شرایط مناسب در جهت رشد صحیح این عزیزان تا بزرگسالی می باشد.

 سفارش


 • بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان

«دست‌های مهربان»، سازمانی غیردولتی، غیرسیاسی، مستقل و مردم‌نهاد است که برای رفع محرومیت و کمک به اقشار نیازمند، به‌ویژه زنان و کودکان نیازمند کمک و حمایت، با انگیزه‌ی والای انسان‌دوستی و کمک به همنوعانِ محروم، با ۱۳ شعبه و ۵ مرکز درمانی در سطح کشور فعالیت می‌کند.


 سفارش

 • خیریه وفاق سبز

«بنیاد خیریه وفاق سبز علوی» کشور با هدف حمایت و اعتماد خیرین، توفیق خدمت رسانی به محرومین جامعه را دارد و تلاش می کند در حد وسع یاری‌گر خانواده های بی سرپرست، بدسرپرست، ایتام، بیماران و سایر افراد بی بضاعت باشد.

سفارش


 • موسسه مهر ماندگار ناصری

«موسسه مهر ماندگار ناصری» سازمانی غیردولتی، غیرسیاسی، مستقل و مردم نهاد است که از فعالیت‌های آن می‌توان به ارائه خدمات درمانی، آموزشی و تحصیلی، ارزاق، مستمری و وام، کمک هزینه مسکن، کمک هزینه اشتغال، پرداخت دیون و خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده های نیازمند تهران، و توسعه پایدار روستایی در منطقه محروم جنگارک، احداث کتابخانه و مجتمع فرهنگی در منطقه جاسب استان مرکزی اشاره نمود.

سفارش


 • موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه‌ها حامی کودکان اتیسم

«موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه‌ها» با شعار «مراقب اتیسم در کودکمان باشیم» همواره افزایش آگاهی جامعه درباره اتیسم را یکی از رسالت‌های مهم خود دانسته و به نقش خانواده در تشخیص و مداخله زودهنگام تاکید داشته است. با سفارش تاج گل و بنر از این خیریه حامی کودکان مبتلا به اتیسم باشید.

سفارش


 • موسسه حمایت از کودکان بی پناه کمک

«موسسه حمایت از کودکان بی پناه کمک»، با شعار (کودک محبت کرامت)  فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده است. این موسسه به طور  همه جانبه از حقوق كودكان محروم و بی‌پناه زير 18 سال حمایت ‌می‌کند و در جهت تامین نیازهای اساسی (مادی و معنوی) آن‌ها می‌کوشد.


سفارش


موسسات خیریه‌ای که به تازگی اقدام به دریافت سفارش تاج گل و بنر نموده‌اند، برای قرارگیری در لیست فوق، با ویکی‌نیکی تماس بگیرند.