به مناسبت ایام نوروزی به همت موسسه خیریه زنده یاد احمد رضایی سبد مواد غذایی و پوشاک در بین صد‌ها خانواده تحت پوشش این خیریه توزیع گردید.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از تابناک، مکوندی مدیر عامل خیریه زنده یاد احمد رضایی با اعلام این خبر گفت: سبد مواد غذایی شامل برنج، ماکارونی، کنسرو، روغن مایع، سویا، سیب درختی و پرتقال، رب گوجه فرنگی و پنیر بوده است.

 وی افزود: همچنین به کودکان تحت پوشش انواع لباس دخترانه و پسرانه عیدانه نیز اهدا گردید.

مدیر عامل خیریه زنده یاد احمد رضایی با اشاره به کمک‌های نقدی، واریزی به حساب ده‌ها خانواده یتیم‌دار توسط این خیریه اضافه نمود: خانواده‌های هدفِ اهدای سبد مواد‌ غذایی و هدایای نوروزی تحت پوشش این موسسه متشکل از خانواده‌های بی‌سرپرست، خانواده‌های دارای سرپرست زندانی، خانواده‌های دارای سرپرست از کار افتاده می‌باشند.

 وی ضمن تشکر از سردار محسن رضایی و اعضای هیئت مدیره خیریه و خیرین در تأمین سبد مواد غذایی و هدایای نوروزی افزود هر خانواده به طور متوسط بنا بر بُعد خانوار ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان هدایای نوروزی خود را همراه با ابلاغ پیام تبریک سال نو دکتر حاج محسن رضایی رئیس هیئت امنای موسسه دریافت نمودند.

گفتنی است خیریه زنده یاداحمدرضایی از موسسات خیریه فعال استان خوزستان است که خانوارها محروم را از چهار شهرستان مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل تحت پوشش خدمات متنوع خود دارد.

در طول سال گذشته ۹ مرحله سبد مواد غذایی از سوی این خیریه در بین خانوارهای تحت پوشش توزیع گردید و برنامه‌های متنوع فرهنگی مذهبی با حضور علمای برجسته استان، کارگاه‌های حرفه‌آموزی، مشاوره تربیتی، تحصیلی، درمان و معاینات پزشکی، مشاور حقوقی و مددکاری، ارایه ده‌ها طرح در حوزه بازتوانی مددجویان و آسیب‌های اجتماعی و... انجام گردید.