دکتر عیسی علیزاده از برگزاری کمپین «یک کتاب، یک امت» خبرداد و گفت: با اکران طرح‌های فرهنگی در قالب این کمپین به دنبال ترویج سبک زندگی قرآنی در پایتخت هستیم.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر علیزاده با اشاره به اینکه این کمپین همزمان با برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآنی در تهران آغاز به کار کرده است، ادامه داد: 45 هنرمند در یک کارگاه سه روزه زیر نظر اساتید برجسته به ارائه طرح‌های خود در این زمینه پرداختند.


مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه از میان 232 آثار رسیده در نهایت 20 اثر برای اکران انتخاب شد، افزود: محمد دوست محمدی، مصطفی اسداللهی و مصطفی گودرزی دیباج داورانی بودند که آثار به تصویر درآمده در این کارگاه سه روزه را بررسی و آثار برتر را انتخاب کردند.


او با بیان اینکه کارهای ارائه شده در این کارگاه به صورت طرح‌های گرافیکی و تصویرسازی ارائه شده است، گفت: آثار ارائه شده در نهایت بر روی بیش از 250 سازه فرهنگی به تصویر در آمد.


به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، اکران‌های فرهنگی ویژه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از سوی این سازمان بر روی 150 عرشه و 100 پرتابل به اکران درآمده و در آن از آیه‌های قرآن برای تصویرسازی و طراحی گرافیکی استفاده شده است.


دکتر علیزاده با اشاره به اینکه طرح‌های ارائه شده برگرفته از آیات قرآنی است که به ارائه و ترویج سبک زندگی قرآنی در میان شهروندان می‌پردازد، گفت: با توجه به اینکه آثار ارائه شده از کیفیت خوب و بالایی برخوردار بود ضمن اکران 20 اثر برتر مابقی آثار در ماه مبارک رمضان در سطح شهر و برروی بیلبوردهای فرهنگی به تصویر در خواهد آمد.