مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: بازارچه خیریه همای رحمت در استقبال از ماه مبارک رمضان و نمایشگاه صنایع‌دستی و توانمندی بانوان در قالب بیش از 20 غرفه در بوستان فرهنگیان زاهدان برپا شد.


رسول راشکی در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تلاش می‌‌کند هم‌چون سالهای گذشته هم‌زمان با موسم رحمت و تجلی حقیقت با بهره‌مندی از همت والا و دستان توانای خیرین و نیکوکاران در راستای دستگیری از محرومان و نیازمندان کم‌برخوردار در سراسر کشور «برنامه ملی همای رحمت» را با رویکرد گستراندن سفره‌های مهربانی و توزیع بسته‌های غذایی بین اقشار محروم اجرا کند.


وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از تمامی تشکل‌ها و سازمان‌های خیریه، مردم نهاد و سمن‌ها برای همراهی در بازارچه خیریه همای رحمت در استقبال از ماه مبارک رمضان دعوت می‌کند.


مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بیان کرد: عواید این بازارچه خیریه دراین طرح به صورت سبد کالا توسط خیریه ها و سمن ها بین نیازمندان توزیع می شود.


راشکی ترویج ارزش‌های انسان ‌دوستانه با تاسی از تعالیم الهی و در راستای حمایت از خانواده‌های محروم، ایجاد زمینه مشارکت خیران و نیکوکاران در اجرای برنامه ‌های عام المنفعه و خیریه، ایجاد فضای مناسب به منظور تعامل تنگاتنگ خیران و نیکوکاران با گروه‌های هدف برای تامین بخشی از نیازهایشان، آگاهی بخشی عمومی نسبت به ماموریت‌ها و برنامه‌ های بشردوستانه جمعیت هلال احمر را از جمله اهداف برگزاری طرح ملی همای رحمت ذکر کرد.


مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تمامی افرادی که قصد همکاری یا انجام اقدامات خداپسندانه را دارند می توانند به این سازمان واقع در میدان آزادی مراجعه یا با تلفن 33229191-2 تماس گیرند.