هدف پروژه

هدف این پروژه تکمیل ساختمان نیمه کاره دوطبقه‌ای است که برای 700 دانش‌آموز بی‌بضاعت و بی‌شناسنامه پی‌ریزی شده است اما تکمیل نشده و فاقد هر گونه امکانات و تجهیزات رفاهی است.

طبقه اول یا همکف که دارای 4 کلاس می‌باشد فقط چارچوب کلی (دیوار، سقف، در و پنجره) را داشته و نیاز به سیم‌کشی، لوله‌کشی و گچ کاری دارد. طبقه دوم نیز علاوه بر این موارد، نیاز به سقف و در و پنجره نیز دارد. 

همچنین درست کردن و ایمن سازی راه پله‌ها، ایجاد دو چشمه سرویس بهداشتی در طبقه دوم از الزامات تکمیل این پروژه است.


رابط پروژه

حلقه وصل ما به این مدرسه جناب آقای «ادریس گهرام‌زیی» دانشجوی ترم اخر ارشد حسابداری، معلم فداکار مدرسه و از معتمدین بنیان‌گذاران «جشنواره وب و موبایل ایران» است.


مبلغ مورد نیاز پروژه

مبلغ مورد نیاز به صورت تقریبی 40 میلیون تومان می‌باشد که صرف خرید مصالح و سیمان‌کاری، گچ‌کاری، سیم‌کشی و لوله‌کشی، خرید در و پنجره، ایجاد سرویس‌های بهداشتی، نصب نرده و ایمن‌سازی راه‌پله‌ها و نهایتاً ایزوگام و نهایی‌سازی ساختمان خواهد شد.


لازم به ذکر است که پلتفرم دونیت هیچ‌گونه کمیسیونی از این پروژه دریافت نخواهد کرد و کلیه مبلغ تامین شده بصورت کامل صرف موضوع پروژه شده و نهایتاً گزارش کامل پروژه به کلیه حامیان ارسال خواهد شد.

 

یادآور می‌شویم این دانش‌آموزان در منطقه حساس حاشیه شهر زاهدان، شیرآاباد زندگی می‌کنند. اکثر مردم این منطقه به دلیل کمبود امکانات و فقر به شغل‌های کاذب و بعضاً خلاف روی آورده‌اند که باعث بوجود آمدن معضلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شده.

ما امید داریم که با تکمیل این مدرسه نیمه‌کاره، به نمایندگی از جامعه وب ایران، قدمی هرچند کوچک برای بهبود سرنوشت کودکان و نوجوانان سرزمین‌مان برداریم.