بازارچه خیریه مهر و مروارید با هدف حمایت از بیماران صعب العلاج و زنان سرپرست خانوار، به مدت 15 روز در بوستان قیطریه برپا می‌باشد.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مریم بهجتی مشاور شهردار منطقه یک در امور بانوان با اعلام این خبر اظهار داشت: این بازارچه خیریه با هدف احیای آداب ورسوم و سنت های اصیل ایرانی و حمايت از بيماران صعب‌العلاج و زنان سرپرست خانوار با مشاركت حوزه مشاور امور بانوان شهردار منطقه یک و مجمع خيرين بنیاد بیماری‌های خاص به مدت 15 روز در محل بوستان قیطریه، فرهنگسرای ملل برپاست.


بهجتی افزود : این جشنواره تا 6 دی ماه ادامه دارد و درآمد حاصله آن صرف حمایت از بیماران خاص می‌شود و  علاقمندان می‌توانند همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 21 از این بازارچه بازدید کنند.


وی در خصوص اجرای برنامه ویژه شب یلدا که در کنار این بازارچه برگزار شد خاطر نشان ساخت: به مناسبت هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد امام جعفر صادق (ع) ويژه برنامه جشن شب يلدا نیز با حضور مدیران شهری شهرداری منطقه یک، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و خیرین همراه با برنامه‌های متنوع هنری، اجرای موسیقی سنتی وبرنامه‌های دیگر در سالن فرهنگ فرهنگسرای ملل برگزار شد.