در طرح حاضرم، دامستوس تا پایان سال 1397 سرویس‌های بهداشتی 1000 مدرسه در سراسر ایران را تجهیز خواهد کرد تا بیش از 250 هزار دانش‌آموز از سرویس‌های بهداشتی سالم و مناسب بهره‌مند شوند. تاکنون سرویس‌های بهداشتی صد مدرسه در این طرح تجهیز شده است و به اندازه مصرف یک سال سفید کننده غلیظ دامستوس نیز در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت. بهره‌مندی کودکان از مدرسه‌ای بهداشتی با آگاهی عمومی و اطلاع‌ رسانی ممکن می‌شود. به طرح حاضرم دامستوس بپیوندید و با به اشتراک گذاشتن اطلاعات این طرح کمک کنید تا کودکانمان از مدرسه‌ای بهداشتی برای رشد و موفقیت بهره‌مند شوند. 

از ابتدای سال تحصیلی جاری دامستوس در طرح حاضرم با حضور در مدارس مناطق ۱۴ تا ۱۹ تهران، سرویس‌های بهداشتی ۱۰۰ مدرسه را تجهیز کرد. بچه‌های این مدارس علاوه بر تجهیز سرویس‌های بهداشتی مدارسشان یک روز شاد را در کنار دامستوس گذراندند.

افزایش بهداشت نیاز به آگاهی عمومی دارد. با اطلاع رسانی در مورد طرح #حاضرم می‌توانید به این آگاهی عمومی کمک کنید.


می‌توانید جمله «برای آینده موفق کودکان ایران #حاضرم» نام و نام‌خانوادگی‌تان را روی یک برگه کاغذ بنویسید، از آن یک عکس بگیرید و با هشتگ #حاضرم در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


همچنین می‌توانید با مراجعه به وبسایت www.hazeram.ir در بخش حاضرم ثبت‌نام کنید. یک تصویر با نامتان برای شما ارسال خواهد شد. این تصویر را با هشتگ #حاضرم در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.