سرطان و روش‌های درمانش اونقدرها هم سخت نیست، اگر قبلش مجموعه «انیمیشن‌های دوستان خیالی» رو دیده باشین. این انیمیشن‌‌ها از زبان شخصیت‌های کارتونی در قالبی ساده و کودکانه باعث درک بهتر بیماری و فرایند درمان برای بچه‌ها می‌شن.

مجموعه «انیمیشن‌های دوستان خیالی» به کودکان مبتلا به سرطان کمک می‌کنن تا به درک بهتری از بیماری خودشون برسن، کمتر بترسن و برای درمان بیشتر همکاری کنن! 


 به بچه‌ها شادی و آگاهی، هدیه کنیم.


این انیمیشن‌ها تا به حال صرفاً به دو زبان «انگلیسی» و «اسپانیایی» دوبله و در دسترس عموم قرار گرفته‌ بودند. ولی در حال حاضر تیم «ویکی‌نیکی»، توافقنامه‌ای با شرکت سازنده این مجموعه به امضا رسانده و با کسب اجازه از شرکت مربوطه، تمامی قسمت‌های این مجموعه را به زبان فارسی ترجمه کرده. تا حالا 11 قسمت از 25 قسمت این مجموعه انیمیشن‌ها با کمک استودیو «سیاه‌پر» و حمایت حامیان «ویکی‌نیکی»، دوبله شده.

«ویکی‌نیکی» یک بار دیگه میخواد با کمک دستان مهربان شما در سامانه کراودفاندینگ «فاندینو»، قسمت دیگه‌ای از این انیمیشن‌ها رو با نام «بازگشت به مدرسه» دوبله کنه تا شاید نقش کوچیکی در کمرنگ کردن درد و رنج این فرشته‌های آسمونی داشته باشه.


مبلغ مورد نیاز

7،000،000 ریال


خبر خوب اینکه، شما هم می‌تونید تو این پروژه مشارکت کنید.

فقط کافیه در «تامین مالی» دوبله این انیمیشن با «ویکی‌نیکی» همراه بشید.

درباره قسمت «بازگشت به مدرسه»

این قسمت که حدود دو دقیقه است، به زبان ساده به کودکان مبتلا به سرطان توضیح میده که بعد از بهبود یا در دوره درمان که از مدرسه دور هستن، با چه مشکلاتی امکان داره رو برو بشن و برای رفع آن‌ها تو این دوران، باید چی کار کنن.