گروه تیکِ نیک کمپین #ظرف_مهربانی را برای اولین بار به صورت آزمایشی در هفته آخر ماه مبارک رمضان به مدت ٥ شب از شنبه ٢٧ تا ٣١ خرداد اجرا نموده و در حال حاضر 8 رستوران واقع در تهران به این کمپین پیوسته‌اند.

اگر برای افطار به این رستوران‌ها رفتید و غذا سفارش دادید، قبل از شروع غذا هر مقداری که فکر می‌کنید ممکنه اضافه بیاد رو می‌تونید توی #ظرف_مهربانى بریزید. این ظرف تا اتمام غذای شما روی میز باقی می‌ماند.
ظرف‌ها چند ساعت بعد از افطار از رستوران‌ها جمع آوری میشن و به خیریه پدر مهربان بقیع که در حوالى ورامین هست برده میشن و این خیریه غذاها را بین افراد نیازمند منطقه که از قبل شناسایی شدن به عنوان سحری توزیع می‌کند.
هدف از ایجاد این کمپین این است که تا آنجایی که امکان دارد تلاش شود که غذایی دور ریخته نشود، آن هم در شرایطی که افراد نیازمند زیادی وجود دارند که ممکن از شب را با شکمی گرسنه به صبح برسانند.
اگر صاحب رستوران هستید و علاقمند هستید عضو این کمپین شوید و يا می‌خواهید از غذای دست نخورده باقيمانده آخر وقت رستوران خود برای يک كار خوب استفاده كنيد و يا به عنوان داوطلب برای جمع آوری غذاها و رساندن آن ها به خیریه مایل به همکاری هستید،می توانید از طریق ادمین تلگرام یا دایرکت اینستاگرام يا شماره 09195185009 اقدام نمایید.

 

 

لیست رستوران‌های عضو کمپین تاکنون:
 

 

 


منبع: سایت تیک نیک