بلندترین شب سال، پرخاطره‌ترین شب ماست. دور هم جمع شدن خانواده‌ها، شیرینی گفتن و شنیدن‌ها، طعم ملس دانه‌های سرخ انار، خوردن آجیل‌های مختلف، هندوانه‌ خوش‌رنگ و آبدار و فال دلنشین حافظ رازدار. یلدای ما گرم و رنگارنگ است.

امسال اما در گوشه‌ای از همین خاک ایران، خانواده‌هایی هستند که یلدایشان مثل سال‌های سابق نیست. زمین‌شان لرزیده و سرپناهشان رفته است. برای بعضی اهالی کرمانشاه، یلدای امسال شاید دیگر گرم و شیرین نباشد. اما کودکان کرمانشاه این روزها دردشان بیش‌تر است. درد این کودکان فقط سرما و بی‌پناهی نیست. آن‌ها دیگر مدرسه‌ و درس و کتابی هم ندارند که سرگرم‌شان کند و مرهمی بر زخم روحشان باشد. ایما در نظر دارد شب یلدای روشنی برای زلزدگان کرمانشاه رقم بزند.

 ایما با شناسایی نیازهای این کودکان، بسته‌های امداد فرهنگی و حمایتی خود را ارسال می‌کند تا با کتاب، اسباب‌بازی، لباس گرم و خوراکی شب یلدا، شادی را به بلندترین شب این کودکان هدیه کند و این هدیه، حاصل مهر شماست.

 کودکان کرمانشاه منتظر شما هستند که با خرید عروسک‌های کُردی «هانا» و «هیوا» که ساخته‌ دست مادران سرپرست خانوار است، هزینه‌ این بسته‌های فرهنگی و حمایتی را تامین کنید تا خوشحال‌ترین و گرم‌ترین یلدا را تجربه کنند.

از چه راه‌هایی می‌توان این عروسک‌های دوست‌داشتنی را خریداری کرد؟

۱-خرید آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی

۲- خرید حضوری از غرفه های فروش: عروسک های کُردی «هانا» و «هیوا» در غرفه های مختلف عرضه می شود که زمان و مکان آن ها  از طریق کانال  تلگرامی انجمن ایما اعلام می شود.


علاوه بر این، شما می‌توانید با واریز کمک‌های نقدی خود به حساب انجمن امداد دانشجویی مردمی ایما، آن ها را در تهیه‌ی بسته‌ های کودکان کرمانشاه یاری کنید.