موسسه خیریه امام علی پیش‌تر کمپینی با عنوان «پل آرزو» با هدف برآوردن آرزو های کودکان محروم به راه انداخته بود. حال با فرا رسیدن عید نوروز در ادامه همین راه، کمپین «هفت هزار هفت سین» راه اندازی کرده است. 
موسسه خیریه امام علی (ع) به عنوان سازمانی مردم نهاد با اخذ مجوز فعالیت ملی از وزارت کشوربه ثبت رسیده و از سال 1373 شروع به کار نموده است. توان افزایی مناطق کم برخوردار (طرح تاک) حول چهار محور فرهنگ سازی، اشتغال، سلامت و مسکن به علاوه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و اعضای تحت حمایت آنان از جمله مهمترین اهداف کاری این موسسه می‌باشد.

کمپین«پل آرزو» راهی است برای حمایت گسترده‌تر از کودکان و دانش آموزان نیازمند ایرانی تا با حمایت نیکوکاران عزیز پلی برای برآورده شدن آرزوهای کودکانه فرشتگان مناطق محروم باشد.
موسسه خیریه امام علی در نظر دارد در کمپین «هفت هزار هفت سین» سفره هفت سین خانواده‌های محروم را با کمک خانواده‌های ایرانی تامین کند و از نیکوکاران می خواهد کنار سفره هفت سین خود از یک خانواده محروم نیز حمایت کنند.
خیّرین می‌توانند به منظور حمایت از این کمپین، کمک‌های خود را از طریق:
کارت بانک رسالت به نام موسسه خیریه امام علی(ع) (پل آرزو) به شماره 5041727010022679 ارسال نمایند و یا  کد #110*4*733* را شماره‌گیری نمایند .

دریافت پوستر اختصاصی کمپین

کافی است به ربات polearezoobot@ مراجعه فرمایید.