جمعیت نذرشادی؛ کمپین نوش دارو پس از مرگ سهراب راه‌اندازی کرده است.

نذر شادی نام جمعيت مردمی که به هیچ موسسه یا خیریه وابسته نیست و از فروردين ‌ماه سال 95 توسط تعدادی از دانشجويان شروع به فعالیت کرده است. اين جمعیت توانسته با ايده‌های خلاقانه و نوآورانه، افراد بسياری را در قالب نذر شادی گرد هم جمع كند و فرهنگ «خدمت‌رسانی مردم برای مردم» را گسترش دهد.

بارها اتفاق افتاده با حجم زیادی از داروهای اضافه در خانه رو‌به‌رو شده‌ایم. به هر دلیلی داروهای تجویز شده پزشک را مصرف نمی‌کنیم و بعد از گذشت تاریخ انقضا آن‌ها را دور می‌ریزیم. هر ساله حجم زیادی از داروها بلا استفاده می‌ماند در حالی که بسیار از افراد نیازمند دارو هستند.

جمعیت نذر شادی طرح نوش دارو پس از مرگ سهراب را راه‌اندازی کرده است. در این کار نیک جدید دارو‌های اضافه، دست نخورده و مدت‌دار را ج‌آوری و آن‌ها را به دست افراد نیازمند دارو مخصوصا کودکان می‌رسانند.

به این ترتیب مکان‌هایی برای جمع‌آوری در تهران و شهرستان‌ها انتخاب و در فضای مجازی اطلاع‌رسانی می‌کنند تا هر کسی داروهای اضافه، دست‌نخورده و مدت‌دار دارد به آدرس ذکر شده برده و در این کار خیر سهیم شود. 

تا به حال در چندین شهر این کمپین با موفقیت انجام شده است. این بار نذر شادی در شهر کرمان و مشهد طرح نوش دارو را اجرا می‌کند.