فیلم سینمایی مبارک به کارگردانی محمدرضا نجفی امامی، به نفع توان‌یابان موسسه خیریه رعد اکران می‌شود.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از آنا، «مبارک» اولین ساخته محمدرضا نجفی امامی به همراه عوامل فیلم پس از گذشت دو هفته از اکران عمومی، به نفع توان یابان موسسه خیریه رعد در سی و سومین بازارچه نوروزی این خیریه اکران می‌شود.

عوامل فیلم مبارک قصد دارند در کنار هنرمندان دیگر، علاوه بر بازدید از این بازارچه نوروزی که بخشی از آن به معرفی و عرضه آثار هنرمندان توان ‌یاب خیریه رعد اختصاص یافته است، همراه با آنها به تماشای فیلم بنشینند.

محمدرضا نجفی امامی اولین کارگردانی است که در این اثر سینمایی خود از تکنیک‌های تلفیقی فیلم‌سازی شرکت‌های بزگ دنیای انیمیشن مانند والت دیزنی، پیکسار، دیرم ورکس و... استفاده کرده است، «مبارک» در کنار روایت داستان زندگی دختری به نام گلپری که الناز شاکردوست به جای آن ایفای نقش می‌کند استوره‌های داستان‌های ایرانی را به شیوه‌ای جذاب به تصویر کشیده است و همین امر موجب شده است، نه تنها کودکان بلکه بزرگ‌ترها نیز جزو مخاطبین این فیلم قرار گیرند.

مبارک ۶ اسفند ماه در آخرین روز از جشنواره نوروزی «رعد» از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در سالن همایش‌های مجتمع رعد اکران می‌شود. بازارچه خیریه رعد تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۶ اسفند ادامه خواهد داشت.