نمایشگاه ICT Spring Europe هر ساله در ماه می(اردیبهشت) با حضور نوآورانه‌ترین استارت‌آپ‌های جهانی در حال رشد برگزار می‌گردد. امسال نیز نمایشگاه ICT Spring 2018 در 15 و 16می (25 و 26 اردیبهشت) در کشور لوکزامبورگ برگزار گردید. 

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی برخی از بزرگترین برندهای فعال دنیا در زمینه تکنولوژی، بازاریابی اینترنتی، مدیریت منابع انسانی، فناوری اطلاعات و... و همچنین مشاهده آخرین پیشرفت‌های تکنولوژیکی و نوآوری‌های جهانی است.

ویکی نیکی با حضور در این نمایشگاه علاوه بر معرفی خود به عنوان یکی از نوآورانه‌ترین استارت‌آپ‌های ایرانی در حوزه فعالیت‌های نیکوکارانه و اقدامات بشردوستانه ، با اعلام برنامه‌ها و اهداف خود مورد توجه بسیاری از مدیران و محققان بین المللی قرار گرفت.

با توجه به اینکه هدف دیگر برگزاری نمایشگاه ICT Spring تشویق الگوبرداری و شبکه‌سازی کسب‌و‌کارها، مدیران خلاق، محققان و استارتاپ‌ها می‌باشد، ویکی نیکی امیدوار است با ایجاد روابط مستحکم و همکاری با سایر فعالان و علاقمندان کار در این حوزه، به عنوان استارت‌آپی ایرانی، در عرصه‌های بین المللی مطرح و موثر واقع شود.

قابل ذکر است ویکی نیکی، با حضور در نمایشگاه فین استارز 2018 که در فروردین 1397، توسط "شرکت فرابورس ایران" برگزار گردید، شرکت و در پایان به عنوان استارتاپ برتر این نمایشگاه برگزیده شد و بدین ترتیب "شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران" به عنوان جایزه، امکان حضور ویکی نیکی را در نمایشگاه بین المللی ICT Spring ، فراهم نمود.