بانک پاسارگاد در سومین همایش ملی مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان «برگزیده‌ی حوزه مسئولیت‌های اجتماعی»، تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد.

در این همایش که در تاریخ 20 آذر 1395 در محل تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد، جمعی از نمایندگان مجلس، نمایندگانی از وزارت راه و شهرسازی، وزارت تعاون و رفاه اجتماعی، وزارت بهداشت، رییس دانشگاه تهران، تعداد کثیری از سازمان‌های مردم ‌نهاد ملی و استانی، مدیران دانشگاه‌ها، جمعی از هنرمندان، ورزشکاران و دانشجویان حضور داشتند و از بانک‌پاسارگاد به‌عنوان سازمان برگزیده در حوزه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی تجلیل به‌عمل آمد.

این بانک از ابتدای آغاز به کار رویکردی بسیار جدی به ایفای رسالت‌های اجتماعی خود داشته و تاکنون اقدامات بسیاری را در حوزه‌های مختلف ورزشی، هنری، فرهنگی، آزادی زندانیان غیرمقصر، ساخت بیمارستان، مرکز بهداشتی، مدرسه،کتابخانه و ... انجام داده‌است.

گفتنی است ترویج مسئولیت‌پذیری اجتماعی در سطوح مختلف، تبیین نقش دانشگاه در کاهش آسیب‌های اجتماعی، حساسیت‌زایی نسبت به مسائل اجتماعی، پیوند سازمان‌های مردم‌نهاد با دانشگاه، گسترش روحیه فرهنگ کار داوطلبانه و معرفی فعالان و تلاش‌گران حوزه اجتماعی، از جمله مهم‌ترین اهداف همایش ملی مسئولیت‌های اجتماعی است.


منبع: بانک پاسارگاد