در این طرح، چندین انجمن و نهاد مردمی و فعالان حوزه اجتماعی معتمد از کل کشور کنار هم جمع شده‌اند تا با مشارکت، همدلی، هم‌اندیشی و کمک رسانی، حادثه زلزله در کرمانشاه را ساماندهی نموده، و با برنامه‌ریزی و هم‌پوشانی ، در فاز ساخت و بازسازی مناطق آسیب‌دیده، در طرحی بلندمدت و آینده‌نگر، هم‌وطنان زلزله‌زده را یاری نمایند.


این طرح چگونه اجرا می‌شود؟

بدیهی است، در این طرح به جهت ضرورت تامین نیازهای غیرنقدی در فاز اول کمک‌رسانی، محوریت فعالیت انجمن‌های شرکت‌کننده، جلب کمک‌های نقدی مردمی بوده تا با تجمیع کمک‌ها، و جلوگیری از هدررفت آن، نیازهای اساسی و کلان به خصوص بازسازی و ساخت منازل و سکنی دائم، تامین گردد.

در این طرح، مراحل اجرایی توسط متخصصین و نیروهای مجرب آموزش‌دیده و مددکاران منتخب انجام می‌گیرد. کنترل و نظارت جمعی سمن‌ها نیز (سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌ها و انجمن‌های مردمی) در چارچوب قانون و اصول بنیادی امداد و نجات و ساخت و ساز، صورت خواهد گرفت در نتیجه بالاترین کیفیت و بهترین رویکرد در کمک‌رسانی بهینه انتخاب و اجرا خواهد شد.

این یک مشارکت واقعی در یک طرح عام‌المنفعه است که با حمایت و نظارت شما مردم نیکوکار به وقوع خواهد پیوست.

کمک‌های شما، در حساب مشترکی جمع‌آوری گشته و امانت‌داری خواهد شد، تا پس از جلسات فنی متعدد طراحی و اجرای مهندسی، در مرحله اجرایی مصرف و گزارش آن ارائه گردد.


کمک‌های نقدی از چه طریقی قابل پرداخت‌اند؟

تنها حساب مورد تایید طرح #دلگرمی_هموطن، که حساب مشترک انجمن‌های فعال در طرح می‌باشد :
بانک ملت (بنام انجمن پزشکان سنا )
به شماره حساب ۵۹۹۶۵۲۰۵۲۱
شماره کارت : ۶۶۳۵-۳۶۹۰-۳۳۷۷-۶۱۰۴
شماره شبا : IR۶۹۰۱۲۰۰۰۰۰۰۵۹۹۶۵۲۰۵۲۱


کمک‌های غیرنقدی چگونه قابل ارسال‌اند؟

کمک‌های غیرنقدی صرفا براساس اعلام نیازها و اطلاعیه‌های انجمن‌ها، در انباری به آدرس زیر قابل دریافت است:
بنی هاشم شمالی (ساقدوش) تقاطع خیابان بوستان پایگاه ورزشی شهید بروجردی
09309892577