معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف از برگزاری همایش ملی یاوران وقف در هفدهم آذرماه، با حضور صاحب نظران، اساتید دانشگاه، خیرین، نیک اندیشان کشور و اصحاب رسانه خبرداد.

حجت الاسلام احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با تبیین برنامه‌های دهه وقف اظهار کرد: همزمان با  دهه وقف و در راستای ترویج این سنت حسنه همایش ملی یاوران وقف صبح روز چهارشنبه هفدهم آذرماه برگزار و از خادمان و یاوران برجسته وقف در عرصه های مختلف تجلیل می‌شود.

وی افزود: این همایش روز چهارشنبه هفدهم آذرماه سال جاری در سالن همایش های صدا و سیما و با حضور واقفین و خیرین، اصحاب وقف و رسانه، متولیان و صاحب نظران کشور برگزار می‌شود.

گفتی است دهه وقف از روز یکشنبه هفتم آذرماه با شعار «همه واقف باشیم» در سراسر کشور آغاز شده است، وقف یکی از مصادیق بارز احسان و نوع دوستی است که بر سایر مصادیق صدقه به جهت ماندگاری و ابدی بودن ارجحیت دارد.

دیدار با مراجع عظام تقلید، تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب، برپایی همایش یاوران وقف، برگزاری محافل انس با قرآن در امامزادگان و برپایی ایستگاه‌های همه واقف باشیم در بقاع متبرکه و برگزاری چندین نشست تخصصی در حوزه‌های مختلف از جمله برنامه‌های سازمان اوقاف در این دهه وقف است.


منبع: خبرگزاری مهر