روز 12 فروردین، سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود و تحقق مردم سالاری دینی است.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از امینانه، یوم الله 12 فروردین، سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود و تحقق مردم سالاری دینی است.

 امروز در آستانه یوم الله 12 فروردین، ملت ایران از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، تاکنون، تاریخی پر فراز و نشیب و همراه با افتخار، سربلندی، اقتدار و پیشرفت را پشت سرگذاشته و البته امسال در سال (اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال) حماسه‌های دیگری را در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اشتغال‌زایی پیش رو دارد و به فضل الهی بار دیگر، اقتدار، عزت و عظمت ملت ایران در سایه پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به نمایش گذاشته می‌شود. سازمان اوقاف و امور خیریه حضور مستمر و سرنوشت‌ساز ملت ایران را در تمام عرصه‌ها در راستای اهداف متعالی انقلاب اسلامی دانسته و بر حضور تمامی مردم و به ویژه اصحاب وقف، خادمان بقاع متبرکه و جامعه قرآنی کشور در انتخابات پیش رو تاکید می‌ورزد.