زهرا خانوم ۳۷ سالش است و به دلیل بالا رفتن ناگهانیِ کراتین خون، هر دو کلیه اش را از دست داده است.
برای پیوند کلیه او یک اهدا کننده نیز پیدا شده، مبلغ مورد نیاز خانواده برای عمل پیوند هجده میلیون تومان است. این عمل زیر نظر انجمن پیوند کلیه انجام می‌شود که یک میلیون تومان را نیز به او اهدا می‌کنند.

هشت میلیون تومان را از دوست و آشنا و همچنین اندوخته‌های خودشان جمع آوری کردند و هنوز ۱۰ میلیون تومان کم دارند. امید زهرا خانوم و بچه‌هایش ما هستیم. با هم٬ به او کمک کنیم.

بانی پروژه:

موسسه خیریه نیکان ماموت

موسسه خیریه نیکان ماموت در آبان‌ماه سال 1389 تحت شماره 26394 به ثبت رسیده است.
این موسسه انجام فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای همچون بورسیه‌های تحصیلی، حرفه ای ودانشگاهی، پرداخت هزینه‌های درمانی و حمایت‌های مالی و توزیع آذوقه بین خانواده‌های بی سرپرست و نیازمندی که به دلیل مشکلات جسمانی، اجتماعی یا اقتصادی قادر به تامین هزینه‌های مذکور نمی‌باشند را بر عهده گرفته است.

هدف ما توانمندسازی مددجویان جهت بهبود کیفیت زندگی و استقلال آنهاست تا بتوانند بدون نیاز به دیگران به زندگی خود ادامه دهند.
ما با ایجاد امید و حمایت از کسانی که به اندازه ما در زندگی خوش شانس نبوده‌اند همواره به یاد داریم که مورد اعتماد یاری کنندگان و حامیان عزیز خود هستیم و همچنین اعتقاد داریم که همه کمک‌ها باید در کمال صداقت و امانتداری به دست مستمندان واقعی برسند.


 مبلغ مورد نیاز

10,000,000 تومان

مبلغ جمع آوری شده تاکنون

10,213,750 تومان

 

 زمان باقی مانده

19 ساعت و 53 دقیقه


 تعداد حامیان پروژه

549 نفر