به گزارش «ویکی نیکی» و به نقل از خبرگزاری مهر، «دست‌هایی که بهم پیوسته است» عنوان نمایشگاه گروهی نقاشی خط استادان معاصر هنر ایران است که روز جمعه ۲۴ شهریور در گالری «سیحون ۲» برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه یک نمایشگاه خیریه به نفع کودکان کار است که بخشی از عواید حاصل از فروش و درصد گالری سیحون در این نمایشگاه به کودکان کار مجتمع پسرانه و دخترانه «مدرسه صبح رویش» واقع در منطقه شوش اهدا خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه : مقاله «ویدئویی که کام همه را تلخ کرد!»

هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه به فروش می‌رسد شامل «امیراحمد فلسفی»، «جواد بختیاری»، «عنایت‌الله نظری نوری»، «علیرضا کرمی»، «اسماعیل رشوند»، «امیر صادق تهرانی»، «خلیل کویکی»، «عین‌الدین صادق زاده»، «بهرام حنفی»، «احمد محمدپور»، «محمد فدایی»، «علیرضا سعادتمند»، «اسرافیل شیرچی»، «احمد آریا منش» است. 
در بخشی از استیتمنت نمایشگاه آمده است: «اینجا تهران است...  قلب پایتخت...منطقه ١٢... اینجا روزها به سختی می‌گذرد و زندگی روی سیاهش را به رخ ساکنانش می‌کشد.
در کوچه پس کوچه‌هایش صدای بازی و خنده کودکان به گوش نمی‌رسد! اما تا کی؟؟
در مهر ماه سال ٩٣ بر آن شدیم تا فضای امن کودکی کردن را به کودکان سرزمینمان باز گردانیم... دست به دست هم دادیم و هم قسم شدیم تا زمان به سامان رسیدن کودکانمان دست از تلاش برنداریم... صبح رویش، جایی برای کودکی است.
کافی است یک صبح تا ظهر را در اینجا بگذرانی تا دریابی که کودکان در خلال یاد گرفتن بابا آب داد و دو دوتا چهارتا، هنر بهتر زیستن و مهارت رقم زدن آینده‌ای روشن را می‌آموزند... و چه چیزی دلچسب‌تر از لبخند روی لب و برق چشمان کودکان هنگام ورود به مدرسه... اینجا تهران است... قلب پایتخت...»
این نمایشگاه روز جمعه با حضور هنرمندان نقاشی خط و نیز سرودخوانی تعدادی از دانش آموزان این مدرسه و برنامه‌های دیگر در ساعت ۱۵ افتتاح خواهد شد و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت. نمایشگاه به مدت یک هفته و تا روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ادامه دارد. 

آدرس گالری سیحون ۲ : خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان شمالی، کوچه سینایی، پلاک ۲۴ واقع است.