قراره تو این پویش چه اتفاقی بیفته؟

این پویش قصد داره یه اتفاق قشنگ رو با همت شما نیکوکار و خیّر عزیز که همیشه یاریگر محرومین و نیازمندان بودید؛ رقم بزنه.

بچه‌های خیریه می‌خوان با خرید وسیله نقلیه، ملزومات فراهم شده رو سریع به دست نیازمندانی برسونن که در بدترین و دورترین نقاط و حاشیه‌های شهرهامون زندگی می‌کنن، مناطق محرومی که خیلی از ما حتی از وجودشون هم خبر نداریم.

اما این تمام ماجرا نیست!!!

ماجرا از این قراره که «ماشین مهربانی» قراره کارهای بزرگتری رو هم انجام بده، مثلِ :

  • حضور در مناطق محروم و صعب‌العبور جهت امداد رسانی به مددجویان و کمک به نیازمندان 
  • رفتن به ادارات دولتی، غیر‌دولتی و بخش خصوصی جهت تعامل  و جذب منابع مالی و امکانات در راستاي حمايت از مددجویان
  • تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی که توسط خیّرین و نیکوکاران فراهم شده از قبیل : سبد مواد غذايي، پوشاک، بسته‌های درمانی، جهیزیه نوعروسان و ارائه کلیه خدمات به نیازمندان
  • انجام سایر تکالیف و برنامه‌های محوله جهت رفاه حال نیازمندان و دستگیری از محرومان

  علاوه بر موارد بالا؛ این ماشین قراره کارهای دیگه‌ای هم که باعث رفاه حال نیازمندان بشه، انجام بده.   

مژده مژده

دونیتی‌های عزیز،
کلی اتفاق قشنگ تو راهه؛ فقط کافیه دست بجنبونید و با قلب‌های مهربونتون و دست‌های سخاوتمندتون، به این پویش کمک کنیم.

همه با هم کمک کنیم تا مبلغ مورد نیاز برای تهیه ماشین مهربانی، تامین بشه و مهربونی‌های شما یه‌بار دیگه مثل گذشته باعث شادی نیازمندان بشه.

ان‌شا‌الله بعد از این‌که این پویش با موفقیت به اتمام رسید، بعد از انجام مراحل اداری (کسر کارمزد دونیت و هزینه تبلیغات)، ماشین خریداری میشه و بلافاصله گزارش این پروژه را تمام و کمال در اختیار شما عزیزان نیک سرشت، قرار می‌دیم.

نیکوکارای عزیز، لازمه که بگم اگر در آینده ماشین خریداری شده دچار هرگونه نقص و ایرادی بشه، حتما با نظر مستقیم مدیریت خیریه، نسبت به خریداری وسایل مورد نیازش، تصمیم‌گیری میشه. 

در آخر می‌خوام بگم که   

عزیزان دونیتی، ما شما رو خیلی دوست داریم... خدا شما رو خیلی حفظ کنه... شاد باشید ...


بانی پروژه :

خیریه رهجویان عترت حضرت محمد رسول الله

مدیر عامل : رسول رشیدی

شماره ثبت : 1653

نوع سازمان : موسسه خیریه


درباره بانی طرح :

خیریه رهجویان عترت حضرت محمد رسول الله، موسسه‌ای غیر‌انتفاعی، غیر‌دولتی و غیر‌سیاسی است که مجوز فعالیت خود را از سازمان بهزیستی با شماره ثبت 1653 دریافت کرده است.
این موسسه با انگیزه والای جلب رضایت پروردگار و به پشتوانه فرهنگ، سابقه و اعتبار جمعی از خدمت‌گذاران به کشور و هم‌میهنان شکل یافته است.
در چارچوب منشور اخلاقی این خیریه، ارزش‌های جامعه و حفظ کرامت انسانی و حقوق تمامی شهروندان به خصوص محرومان کشور بعنوان شعار اصلی و سرلوحه اقدامات این مجموعه بوده و از سویی شفافیت، پاسخگویی و قدرشناسی ممتاز‌ترین ارزش‌هایی هستند که در قبال نیّات خیر و حمایت‌های نیکوکاران به دنبال تحقق آن است.
این خیریه واسطی است میان خیرین و محرومان کشور عزیزمان ایران ، آن‌ها می‌کوشند؛ با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری در سه حوزه اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی، مشارکت‌های خیّرین را جذب و سازماندهی نمایند تا بخشی از نیازهای محرومین را مرتفع گردد.


حالا که با این پویش آشنا شدی، وقت رو از دست نده، روی دکمه حمایت می‌کنم کلیک کن و فصل جدیدی رو تو زندگی خودت و دیگران رقم بزن.