دومین همایش خیریه «دست‌های مهربان» روز چهارشنبه در ساری برگزار می‌شود.

به گزارش ویکی نیکی سید هادی حسینی رئیس بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در ساری در گفتگو با مهر اظهار داشت: این همایش قرار است با هدف هم‌اندیشی و حمایت برای انجام فعالیت‌های شغلی بیماران صعب‌العلاج برپا شود.

مدیر شعبه ساری انجمن نیکوکاری «دست‌های مهربان» دراین‌باره گفت: مهم‌ترین هدف از برگزاری این همایش اشتغال‌زایی برای بیماران مبتلابه بیماری‌های صعب‌العلاج و نادری است که زیرپوشش بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان قرار دارند.

حسینی اظهار کرد: در این همایش که به میزبانی شعبه ساری در هتل بادله برگزار می‌شود، تعدادی از مسئولان، هنرمندان و ورزشکاران حضور خواهند داشت تا برای برطرف کردن بخشی از دغدغه شغلی این بیماران چاره‌اندیشی شود.

وی افزود: اگرچه شعبه ساری فقط بیمارانی از استان مازندران را تحت پوشش دارد، امانگاه انجمن در این همایش سراسری است و حتی بیمارانی از سراسر کشور برای حضور به این همایش دعوت‌ شده‌اند.

رئیس شعبه ساری بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان با اشاره به توجه ویژه این انجمن به بیماران مبتلا به EB یا پروانه‌ای، ایکتیوز و سی اف، گفت: شعبه ساری اسفند سال گذشته یک جشنواره و نمایشگاه از نقاشی‌های کودکان پروانه‌ای در باشگاه فرهنگیان برگزار کرد که مورد استقبال شهروندان قرار گرفت و این همایش نیز در ادامه همان فعالیت انجام می‌شود که امیدواریم به رفع مشکلات این بیماران و سایر بیماران صعب‌العلاج بینجامد.

حسینی یادآور شد: این بنیاد از سال ۸۶ فعالیت خود را در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار، ساخت مراکز درمانی و آموزشی و حمایت از افراد مبتلابه بیماری‌های نادر آغاز کرده و اکنون پس از ۱۰ سال به‌صورت ملی در سراسر کشور به شناسایی و پشتیبانی کودکان نیازمند و مبتلابه بیماران نادر می‌پردازد.