دبیر جشنواره غذای اندیمشک گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و با هدف گسترش خدمات خیریه در شهرستان دومین جشنواره بزرگ خیریه غذا در اندیمشک برگزار شد.


به گزارش ویکی نیکی نیره حسنوند در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: هدف از برگزاری دومین جشنواره بزرگ خیریه غذا ایجاد بستری برای تعاون و تأمین بخشی از نیازهای اقشار آسیب پذیر شهرستان بوده که این جشنواره با پیگیری‌های صورت گرفته برگزار شد.

وی  افزود: این جشنواره بزرگ خیریه غذا، هم‌زمان با جشن بهار وحدت در استادیوم شهید سروندی اندیمشک و در بیش از صد غرفه و با همکاری 110 آشپز خانم و با حضور پر شور شهروندان برگزار شده است.

دبیر جشنواره خیریه غذا اندیمشک با بیان این که پخت نان محلی و برپایی سیاه چادر به همراه لباس محلی و طبخ و توزیع انواع غذای محلی از جمله بخش‌های این جشنواره بوده، عنوان کرد: تمام بخش‌ها و نیازهای این جشنواره از طریق جذب کمک‌های مردمی و عام‌المنفعه تأمین شده و در اختیار جشنواره قرار گرفته است و  طبق بررسی‌های صورت گرفته 4000 نفر از این جشنواره بازدید نموده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری مجدد این جشنواره بزرگ خیریه غذا در شهرستان، گفت: سعی ما بر این است که این چنین برنامه‌هایی در ایام ماه مبارک رمضان و سال نو به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

حسنوند بیان کرد: هم‌چنین در این جشنواره، بیش از 2500 غذا توسط شهروندان از این جشنواره خریداری شد و تمام عواید آن برای امور خیریه اختصاص یافت.