در ماه میهمانی خدا، مهربانی‌هایمان را میهمان سفره‌ نیازمندان کنیم.

این رمضان را بیا در کنار عبادت‌هایمان به این فکر کنیم که هر نفر از ما شاید بتواند سهمی در زیبا‌تر شدن حال و هوای سفره‌های افطار و سحر نیازمندان داشته باشد. بیایید پا به پای «التیامی‌ها» و دوستانمان در بسیج «هیئت ثارالله» و «الزهرا» دانشگاه علوم پزشکی ایران در هفتمین طرح «ارزاق ماه مبارک رمضان» با جمع آوری مواد غذایی برای مستمندان بر لب‌های با آبرویی کسانی که هیچ کس از رازشان خبر ندارد ، لبخند بنشانیم...
دانشجویان همچنین می‌توانند با اهدای مواد غذایی تاریخ‌دار و بدون نیاز به نگهداری در یخچال همچون حبوبات و... در این امر خیر سهیم باشند.
پس از پایان طرح، مبالغ دریافتی توسط خیریه دانشجویی التیام (وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران) در تاریخ 20 خرداد در قالب بسته‌های مواد غذایی (برنج، روغن، چای، خرما و... ) به خانواده‌های بیماران نیازمند اهدا می‌شود.

گزارش ششمین دوره طرح ارزاق ماه مبارک رمضان

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز در ماه میهمانی خدا در چیدن سفره‌های نیازمندان سهیم شدند.
در سایه عنایت پروردگار و به همت اعضای کانون خیریه دانشجویی التیام  این طرح  برای ششمین بار در دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شد.
این طرح که با مشارکت تشکل‌های مختلف دانشجویی دانشگاه از جمله ستاد پاسداشت شهدای گمنام (پنجره آسمان)، هیات دانشجویی ثارالله و هیات دانشجویی الزهرا صورت گرفت، مواد غذایی ضروری برای مصرف یک ماه هر خانواده که در مجموع شامل 100 بسته غذایی با ارزش هر یک 2000000 ریال بود؛ تهیه و به خانواده‌های بیماران نیازمند اهدا شد.
اطلاع رسانی‌ها جهت مشارکت حداکثری دانشجویان از یک ماه قبل از ماه مبارک و با واسطه "رابط‌های التیام" درخوابگاه‌ها و دانشکده‌ها آغاز و با جمع آوری مبالغ اهدایی دانشجویان و خیّرین بزرگوارمان (از جمله جناب آقای پاشایی) و خرید اقلام مورد نیاز؛ پس از بسته بندی توسط اعضا کانون برای استفاده خانواده‌های بی بضاعت بیماران به بیمارستان‌های «رسول اکرم» و «شهید اکبر آبادی» و چند خانوار بی‌بضاعت شناخته شده توسط اعضا ارسال شد.

 کلیک برای مشارکت در طرح