موسسه خیریه حضرت ابولفضل عباس(ع) 16 سال است که در زمینه بهبود و توسعه فضای آموزشی کودکان مناطق محروم فعالیت می‌کند.  این مرکز برای تسهیل خدمات رسانی به نیازمندان «سامانه به مهربانی» را راه اندازی کرد.

معرفی سامانه آنلاین «به مهربانی»

سامانه آنلاین به مهربانی که بیش از دو سال تولید آن زمان برده است امکان حمایت از دانش آموزان سراسر کشور را فراهم نموده است. به این ترتیب که از طریق هم‌افزایی بدون نیاز به هزینه‌های تاسیس موسسه خیریه و شعب جدید از طریق برقراری ارتباط با افراد بومی معتمد در شهرهای مختلف دانش آموزان واجد شرایط شناسایی و در سامانه معرفی می‌شوند.
ویژگی این سامانه این است که به نیکوکاران و خیّرین امکان رصد مستمر فرآیند رشد دانش آموزان را می‌دهد. مددکاران اقدام به ارائه گزارشات مستمر از فرآیند رشد دانش آموزان، دستاوردها، نیازها و علائق دانش آموزان در بخش شرح حال هر یک می‌نمایند.

اهداف چرخه مهربانی

  • دسترسی مناطق دور دست به امکانات آموزشی
  • شفافیت مالی و اطلاعاتی
  • افزایش مشارکت اجتماعی
  • ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی
  • بهبود اوضاع معیشتی و اشتغال‌زایی مادران

نحوه حمایت

نیکوکاران با حمایت ۱۰ تا ۱۰۰ درصدی حامیان از بورسیه دانش آموزان که امکان انتخاب و واریز آن به صورت آنلاین وجود دارد دانش آموز به عنوان یکی از دانش‌آموزان بورسیه موسسه دارالاکرام تا زمانی (هر مقطعی) که مشتاق به ادامه تحصیل باشد تحت حمایت همه جانبه قرار می‌گیرد و علاوه بر دریافت بورسیه ماهیانه خود ۵ خدمت دیگر نیز دریافت می‌کند.
حامی نیز می‌تواند علاوه بر امکان انتخاب مبلغ مورد نظر خود از ۱۰‌هزار تومان تا هر میزان که مورد نظر وی است، به صورت مستمر گزارش‌هایی از واریز وجه به حساب دانش آموز تا تغییراتی در شرح حال وی را دریافت نماید و نتیجه مشارکت خود در این امر خیر را ملاحظه کند. 

ویدئوی حمایت از کمپین