در مناطقی از کشورمان خانواده‌هایی هستند که توان مالی برای تهیه لباس و کفش مناسب برای فرزندشان را ندارند. این بچه‌ها مجبورند در باران و برف، سرما و گرما و خار و خاشاک با دمپایی پاره‌ای به مدرسه بروند. که چشم انتظار دستان پرمهر هستند برای اینکه عید را با کفش‌های نو و مناسب سپری کنند.

روستاهای بخش گافر از توابع شهرستان بشاگرد واقع در استان هرمزگان، با مسیرهای بسیار صعب‌العبور، جزء محروم‌ترین روستاها است و بسیاری از خانوارهای این روستاها در آستانه وزیدن نسیم خوش‌آوای بهاری از برآوردن کمترین حاجات خود ناتوانند.


کمپین خرید کفش برای روستاهای بشاگرد


شرکت تجارت سیر سرند آسیا قصد دارد با خرید  180جفت کفش که خرید آن جمعا 5.200.000 میلیون تومان می‌باشد برای بچه‌های کمیته امداد بشاگرد این شهرستان فراهم کند تا لبخندی برای آن‌ها به ارمغان بیاورد. این کودکان تنها آرزوهاشون فقط یک کفش خوب برای عبور از مسیرهای صعب البور می‌باشد. ناگفته نماند بخش عمده‌ای از خرید کفش عیدی از طرف شرکت و جمعی از خیرین تهیه شده است.

قیمت هر کفش براورد تقریبی بین 55 الی 75 هزار تومان در سایزها و رنگ های مختلف برای پاهای خسته و درمانده بچه‌های سرزمین‌مان می‌باشد. هر قدمی، می‌تواند منجر به ایجاد لبخندی بر لب نیازمندی شود.