شرکت ایرتویا که از قبل فعالیت‌هایی در راستای مسئولیت اجتماعی انجام داده است، این بار نیز مانند سال گذشته به مناسبت ماه مبارک رمضان طرح "هرخرید، یک امید" را به جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اجرا نموده است.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از روابط عمومی ایرتویا، در این طرح به ازای هر خرید مشتریان از محصولات تویوتا و لکسوس، شرکت ایرتویا هزینه یک ماهِ درمان یک کودک وابسته به موسسه خیریه محک را متقبل می‌شود. در بخش‌نامه جدید، خریداران محترم می‌توانند خودروی تویوتا پریوس را در دو تیپ C و 33 با شرایط متنوع شامل نقدی و اقساطی تهیه نمایند.

با گذشت تنها دو هفته از طرح فروش "هر خرید، یک امید" شاهد استقبال بی نظیر مشتریان از محصولات ایرتویا هستیم. ایرتویا نماینده انحصاری محصولات تویوتا در ایران، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طرح فروشی را با عنوان "هر خرید، یک امید" در نظر گرفته است. طرحی که در آن تفاهم نامه‌ای بین دو شرکت ایرتویا و موسسه خیریه محک به امضا رسیده و از ابتدای ماه مبارک رمضان در تمامی شعب فروش ایرتویا آغاز شده است. طرح "هر خرید، یک امید" از همان ابتدا با استقبال بالایی همراه شد و خریداران بسیاری زیادی در ۱۵ روز ابتدایی ماه رمضان از این طرح استقبال کردند. این طرح همانند سال گذشته اجرا شده به نحوی که در این طرح یک ماهه، مبلغی از هزینه‌های خرید خودرو توسط مشتریان از طریق شرکت ایرتویا جهت تامین دارو و هزینه‌های درمانی کودکان مبتلا به سرطان در نظر گرفته می‌شود.

ضمن آن که ایرتویا با ارتقافرهنگ کمک به همنوعان، پیشگام بودن خود را در این حوزه نسبت به دیگر شرکت‌های فعال خودرویی بیان می‌نماید. با توجه به گذشت دو هفته از ماه مبارک رمضان، مشتریان و خریداران گرامی تنها ۱۵ روز فرصت دارند تا با خرید یک خودرو از محصولات شرکت ایرتویا، در این طرح ویژه و خیرخواهانه شرکت نمایند.