به مناسبت سالروز ولادت امام علی (ع) بانک اقتصاد نوين يک دستگاه الکتروشوک را به بيمارستان شهدای تجريش اهدا کرد.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوين، همزمان با ولادت حضرت علی (ع) بانک اقتصاد نوين در راستای ايفای مسئوليت‌های اجتماعی‌اش در حوزه سلامت و بهداشت، يک دستگاه الکتروشوک را به بخش استريو تاکسی بيمارستان شهدای تجريش اهدا کرد.


دکتر غلامرضا محسنی رئيس بيمارستان شهدای تجريش ضمن قدردانی از اين حرکت خدا پسندانه بانک گفت: اين اقدام نشان از عملکرد مثبت بانک اقتصاد نوين در امور خيريه و ايفای مسئوليت در قبال جامعه است؛ چرا که باعث نجات جان بسياری از بيماران می‌شود که اين اقدام هم خوشايند و هم اثرگذار است.


رئيس بيمارستان شهدای تجريش گفت: بانک اقتصاد نوين اولين بانک خصوصی است که در زمينه کمک به اين بيمارستان اقدام کرده و اميدواريم کماکان حمايت اين بانک معتمد و بزرگ را برای ساير بخش‌های نيازمند داشته باشيم.


وی ابراز اميدواری کرد، بانک اقتصاد نوين الگویی برای ساير نهاد ها شود تا سازمان های بيشتری به امر معنوی کمک‌رسانی به مراکز بهداشتی ورود کنند.


همچنين خانم کمایی مسئول بخش استريو تاکسی بيمارستان تجريش با ابراز خوشحالی فراوان از اقدام خيرخواهانه بانک اقتصاد نوين اظهار داشت: با توجه به اينکه بيمارستان شهدای تجريش از جمله بيمارستان‌هایی است که هر ساله پذيرای تعداد زيادی از بيماران خاص و مخصوصاً سرطانی است و به دليل نياز حياتی بيماران به دستگاه الکتروشوک چندين سال است که درخواست خريد اين دستگاه را داده‌ايم اما به دليل کمبود بودجه، بيمارستان قادر به تهيه آن نشده است. اکنون بانک اقتصاد نوين با خريد اين دستگاه و اهدای آن به اين بخش، کمک فراوانی به بهبود حال بسياری از بيماران اين بخش می‌کند.