لوری دِلوکا از احساسات عمیق خود به همه سالمندان و معلولینی می‌گوید که برایشان در آن سوی دنیا تلاش می‌کند و به یادشان است.

به گزارش ویکی نیکیو به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ بانو لوری دِلوکا یار مهربان مجموعه، در روزهای حضورش در کشور عزیزمان ایران ، مسیر کهریزک را برگزید تا دیداری پر احساس با همه ساکنین این خانه بزرگ داشته باشد.

وی که از یاوران این خانه در بنیاد خیریه کهریزک در کشور کانادا است، به جای  محل زندگی و فعالیت سالمندان و معلولین رفت و از نزدیک واقعیت‌های این خانه را به تماشا نشست.

بانو لوری دلوکا در حاشیه این دیدار پر مهر اینچنین گفت: به عنوان یک انسان علاقمند ،خوشحالم که سهمی کوچک در کاری ارزشمند و بزرگ در دنیای کنونی دارم.

وی افزود: هرگز در مقام قیاس با محل زندگی معلولین و سالمندان در کشورهای دیگر بر نخواهم آمد ،چرا که شهری به چنین بزرگی، عشقی بزرگ برای ساختن و آبادانی آن می خواهد.

بانو دلوکا از برخورد مناسب کارکنان و مددجویان قدردانی کرد و گفت :

وقتی آن جوانان خندان خطاب به ما گفتند که می‌دانیم بر ایمان درکانادا تلاش می کنید و در تامین هزینه‌های خانه ما فعال هستید، تنها پاسخ من و همسرم اشک شوقی بود که از این احساسات عمیق و پاک آنان بر چشمان ما جاری کرد.

این یار دیرین کهریزک از ره آورد سفر خود در کهریزک نیز گفت و تاکید کرد که از دیده و شنیده‌هایش برای تمامی دوستان خود در کانادا خواهد گفت و از آنان خواهد خواست که از این پس پر تلاش‌تر از همیشه ،در یاری مددجویان کهریزک در تکاپو باشند.